Akbank'a Kiralık Yerim Var

Türkiye'nin önde gelen bankası Akbank için yer önerisinde bulunmak, mülklerinizin kiracısının Akbank şubesinin olmasını istemek sizin de hakkınız. Hemen sitemize üye olun, muhteşem fırsatlardan yararlanın.
Akbank'a Kiralık Yerim Var
Tarih : 02.03.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Türkiye´nin önde gelen bankası Akbank için yer önerisinde bulunmak, mülklerinizin kiracısının Akbank şubesinin olmasını istemek sizin de hakkınız. Hemen sitemize üye olun, muhteşem fırsatlardan yararlanın.

Temel faaliyet alanı oldukça geniş olan Akbank, yatırım bankacılığı, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, kobi bankacılığı, bireysel bankacılık, ödeme sistemleri, özel bankacılık, uluslararası bankacılık gibi pek çok hizmeti içermekte ve bankacılık uygulamalarını sağlamaktadır. Bankacılık faaliyetleri haricinde tüm şubelerinde Aksigorta A.Ş., AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. adına sigorta acenteliği faaliyetleri de sürdürülmektedir.

Akbank Türkiye genelinde 21 bölge müdürlüğü bulunan ve ülkemizde yaklaşık olarak 770 adet şubesi ile hizmetlerini yaygın ağı ile sürdürmektedir. Yine ülke genelinde 5.000´den fazla ATM yeri ile de her noktada karşımıza çıkabilen marka Akbank için sizlerinde mülklerinde kiracınız olma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Şayet mülklerinizin Akbank yapısına uygun olduğunu düşünüyorsanız hemen Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) aracılığı ile ücretsiz üyeliğinizi tamamlayabilir ve ilanlarınızı yine ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz. Türkiye´nin önde gelen banka markası olan Akbank şube veya atm önerileriniz sitemizde hemen yayınlanacaktır.

Akbank şube önerilerini yapmadan önce mülkünüzün insan trafiğinin yoğun olduğu bir yerde, bilindik ve yoğun caddelerde, rakip bankaların yer aldığı caddelerde olması sizi daima bir adım öteye taşıyacaktır. Akbank ve diğer banka markaları, şube sayılarını arttırmak istediklerinde ilgili arayışlarını sitemiz üzerinden yapmakta ve arayışlarına uygun olan mülkler ile bizzat görüşme talep ederek, mülkleri inceleme fırsatını sizlere doğurmaktadır. Web sitemize ücretiz olarak üyeliğinizi tamamlamanızın ardından sitede yer alan " Ücretsiz İlan Ver " butonuna tıklayabilir ve mülkünüzün tüm bilgileri ile ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Son yıllarda ülkemizde ve dünyada yaşanan bazı ekonomik nedenler, krizler sebebi ile artık her mülk sahibi, kiralamak istediği mülklerini kurumsal markalara sunmak, tanıtmak istemektedir. Kurumsal banka şubelerinin kiracınız olmasını istemeniz bu nedenle en doğal hakkınız. Sorunlu kiracılar ile uğraşmak istemeyen mal sahipleri, kira verir mi vermez mi derdi olmadan, rahat bir şekilde kira getirisini beklemektedir. Sizlerde mülkünüzün Akbank şubesi olmasını istiyorsanız, mülkünüzün değerine değer katmak ve herhangi bir sorun yaşamadan zamanı geldiğinde kiranızın yatmasını istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Sizlere Akbank şubelerinin kiracınız olması için eklemeniz gereken ilanlarınızda dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili kısa bilgiler aktaracağız. Bu bilgilere dikkat ederek, profesyonel bir ilan oluşturabilir ve oluşturduğunuz ilanınızın site editörlerimiz tarafından hızlı bir şekilde onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

Akbank Şube Yeri Önerisi İlan Eklerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

* Fotoğraf; ilan eklemeden önce mülkünüzün iç ve dış mekan fotoğrafları mümkünse profesyonel bir şekilde çekilmeli. Fotoğraflara bakında tüm detayları görebilmeli ve fotoğrafların net bir şekilde ekranda olması oldukça önemlidir.

* Konum, ilan açıklama kısmında ve ilan eklerken size sorulan adres, harita konumunda mutlaka doğru, tam ve net adresi bildirmeniz, araştırma esnasında ilanınızı inceleyecek olan yetkililer tarafından bölgenin tanınması amacı ile oldukça önemlidir.

* Mülk Özellikleri, kiralanmak istenen mülkünüzün kaç kat olduğu, ara katlar, bodrum katlar var ise bunlar hakkında bilgi verilmesi gerektiğini unutmayın.

* Cephe, kiralanmak istenen dükkanınızın hangi cephelere baktığı, cepheleri hakkında bilgileri açıklamalar kısmında yazmalı ve mümkünse resimlerini eklemelisiniz.

* M2, mülkünüzün net m2 bilgisini size ilan eklerken sorulan ilgili bölümlere yazmalısınız. Ayrıca mülkün ara kat, bodrum kat kısımları varsa ilan açıklamasında ilgili bölümler hakkında m2 bilgilerine de yer vermelisiniz.

Sizlerde kurumsala kiralamanın en kolay yolu olan web sitemiz aracılığı ile ilanlarınızı ekleyebilir ve mülkünüz için en doğru kiracıyı bulabilirsiniz.

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz