Allianz dünyanın en değerli 24. markası oldu

Marka değerini yüzde 20 artırarak 46,7 milyar avroya çıkaran Allianz, aynı zamanda dünyanın bir numaralı global sigorta ve varlık yönetimi markası oldu
Allianz dünyanın en değerli 24. markası oldu
Tarih : 25.1.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 STANBUL (AA) - Allianz, dünyanın en değerli markalarını belirleyen Brand Finance Global 500 listesinde en değerli 24. marka seçildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, uluslararası marka değerleme danışmanlık şirketi Brand Finance tarafından her yıl hazırlanan, dünyanın en değerli ve güçlü global markalarının belirlendiği Brand Finance Global 500 listesi yayınlandı.

5 binden fazla markanın değerlendirmeye alındığı 2023 yılı Brand Finance Global 500 raporuna göre, dünyanın en güçlü sigorta ve finans topluluklarından biri olan Allianz en değerli 24. marka oldu.

Geçtiğimiz yıl listede 30. sırada yer alan Allianz, marka değerini 46,7 milyar avroya çıkardı.

Marka değeriyle sigorta sektörüne de liderlik eden Allianz, küresel çapta faaliyet gösteren sigorta ve varlık yönetimi şirketleri arasında birinci oldu.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!