Anadolu Isuzu EVM firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı

Anadolu Isuzu, uluslararası pazarlarda büyüme hedefi doğrultusunda EVM firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı
Anadolu Isuzu EVM firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı
Tarih : 28.1.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Anadolu Isuzu, uluslararası pazarlarda büyüme hedefi doğrultusunda EVM firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Anadolu Isuzu tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapılan açıklamada, şirketin uluslararası pazarlarda büyüme hedefi doğrultusunda, İrlanda ve İngiltere pazarlarında faaliyet göstermek üzere EVM firması ile distribütörlük anlaşması imzaladığı bildirildi.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!