Bambi Yatak, Ankara'da yeni mağaza açtı

Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gökmen, "Ankara Keçiören mağazamızda Bambi Yatak ve yatak teknolojisine dair tüm yeni ürünlerimizi sergileyeceğiz" dedi
Bambi Yatak, Ankara'da yeni mağaza açtı
Tarih : 20.5.2022
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İSTANBUL (AA) - Bambi Yatak, Keçiören'deki yeni mağazası ile Ankara’daki mağaza sayısını 40'a çıkardı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Keçiören'deki mağaza 300 metrekare olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gökmen, Bambi Yatak olarak Türkiye'nin dört bir köşesindeki mağazalarıyla kullanıcılarına farklı bir uyku deneyimi yaşattıklarını belirterek, şunları kaydetti:

'Karadeniz'den Ege'ye, Akdeniz'den Marmara'ya kadar bütün bölgelerde oldukça güçlü bir yapıdayız. 2022 hedeflerimiz arasında İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerine yoğunlaşmak yer alıyordu. Bu mağazamız, hedefimize odaklandığımız ve ilk adımlarını attığımızın bir göstergesi. Ankara Keçiören’deki mağazamızla bölgedeki gücümüzü daha da artırıp yeni şehirlere geçiş için elimizi güçlendireceğiz. Çünkü Ankara, farklı şehirlerden göç alan bir şehrimiz olmasıyla çok farklı kültürleri tanımamız ve bu kültürlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmemiz açısından önemli bir mağaza olacak.

Ankara Keçiören mağazamızda Bambi Yatak ve yatak teknolojisine dair tüm yeni ürünlerimizi sergileyeceğiz. Yeni mağazamızda onlarca ürün sergileyerek Ankaralılara aradıkları farklı uyku deneyimini yaşatacağız. Ankara'daki mağazamız bizi yıl sonu 700 mağaza hedefimize bir adım daha yaklaştırmasıyla da ayrı bir anlam taşıyor.'

 

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!