Bayramdan önce 6 mağaza birden açan DeFacto yurt içinde büyümesine devam ediyor

DeFacto, yurt içi büyüme stratejisi kapsamında farklı illerdeki 6 mağazayı daha bayramdan önce müşterileriyle buluşturdu.
Bayramdan önce 6 mağaza birden açan DeFacto yurt içinde büyümesine devam ediyor
Tarih : 16.04.2024
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - DeFacto, yurt içi büyüme stratejisi kapsamında farklı illerdeki 6 mağazayı daha bayramdan önce müşterileriyle buluşturdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre 100 ülkede 500'e yakın mağazada faaliyet gösteren DeFacto, yurt içi ve yurt dışı mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Yurt içindeki büyümesini aynı hafta içinde İstanbul, Ankara, Çanakkale, Kırşehir, Van ve Denizli'de açtığı mağaza açılışlarıyla sürdürüyor. Ayrıca İstanbul Kavacık caddesindeki mağazasını yenileyerek 2 bin 138 metrekarelik alanla hizmet vermeye devam edecek.

İstanbul Büyükçekmece Caddesi'nde 3 bin 535 metrekarelik yeni bir mağaza açan DeFacto İstanbul'da 77 mağazaya, Ankara Gimsa AVM içinde açtığı 3 bin 516 metrekarelik yeni mağazasıyla da Ankara'da 19 mağazaya ulaştı.

Anadolu'daki büyümesine Kırşehir Merkez Cadde'de açtığı büyümeyle devam eden moda devi, bir diğer mağazasını da Van'da açtı.

Van Mall AVM'de 1914 metrekarelik alanda müşterileriyle buluşan marka, şehirdeki mağaza sayısını 3'e yükseltirken, toplam 3 bin 547 metrekareye ulaştı.

Çanakkale'deki ilk mağazasını 2010'da Çanakkale Merkez'de açan DeFacto, şehirdeki büyümesini Biga Caddesi'ndeki 708 metrekalelik mağazasıyla sürdürüyor. 2 katlı mağazasında hizmet verecek olan DeFacto, Çanakkale'deki mağaza sayısını 3'e yükseltti.

Aynı hafta içinde Denizli Emporium AVM'de de bir mağaza açan DeFacto, şehirde toplam 1207 metrekarelik alanda moda severlerle buluşmaya devam edecek.

DeFacto bayramdan önce açtığı yeni mağazalarında kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerindeki giyimden aksesuara kadar binlerce ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

En Yeni İçerikler
 • Kiğılı, Belçika ve Kosova'da mağaza açtı
  Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, "Bu iki yeni mağazamız, Avrupa'da varlığımızı genişletmeye ve daha fazla müşteriye ulaşmamıza yardımcı olacak" dedi.
  14.05.2024
 • Paşabahçe Mağazaları yeni şubesini AKM'de açtı
  Paşabahçe Mağazaları yeni mağazasını Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) açtı
  11.04.2024
 • D'S damat'tan İtalya'da iki yeni mağaza
  Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, "Yüksek teknolojiye dayalı, en iyi kalite ve en uygun fiyatı sunduğumuz, lüksü ulaşılabilir kıldığımız ürünlerimizle pazarda fark yaratmayı başardık" dedi
  16.04.2024
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!