Beymen, İstinyePark İzmir mağazasını açtı

Beymen, İstinyePark İzmir mağazasını açtı
Tarih : 22.10.2021
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İZMİR (AA) - Beymen yaklaşık 60 milyon liralık yatırımla İstinyePark İzmir alışveriş merkezi içindeki mağazasını hizmete açtı.

Mağazanın açılışı nedeniyle gazetecilerle bir araya gelen Beymen Grup Üst Yöneticisi (CEO) Elif Çapçı, mağazanın son dönemlerdeki en önemli yatırımlardan biri olduğunu vurguladı.

İstanbul'da büyümesini tamamladıkları Beymen Akasya mağazasını yeni konseptiyle eylül ayında açtıklarını kaydeden Çapçı, 2022'in ilk çeyreğinde Türkiye'nin en büyük moda mağazası olan Beymen Zorlu Center'ı yaklaşık 2 bin metrekare daha büyüttüklerini dile getirdi.

Galataport'ta ikonik Beymen Galataport mağazası için de hazırlıkların sürdüğünü aktaran Çapçı, şunları kaydetti:

'Uzun zamandır hem İzmirlilerin hem de bizim heyecanla beklediğimiz, ülkemizin katma değerli muazzam projelerinden biri olan Beymen İstinyePark İzmir'i 60 milyon liralık bir yatırımla hayata geçiriyoruz. Beymen olarak Türkiye'deki üçüncü büyük amiral mağazamızı bu özel proje dahilinde var etmekten mutluluk duyuyoruz. Beymen İstinyePark İzmir ile ayrıcalıklı Beymen deneyimini bir üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz. Moda ve sanatın yaratıcı dünyalarını harmanlayan özel konsepti, İzmir ve Ege'nin mimarisinden, tarihi, kültürel değerlerinden ilham alan karakteristik özellikleriyle Beymen İstinyePark İzmir'in bölgenin ikonik sembollerinden olacağına inanıyorum.'

Ödüllü İngiliz mimari ofisi 'Universal Desing Studio' tarafından projelendirilen Beymen İstinyePark İzmir, Zorlu Center ve İstinyePark İstanbul'dan sonra Beymen'in Türkiye'deki üçüncü büyük mağazası olarak dikkati çekiyor.

Alışveriş merkezinin dış avlusuna açılan bin 500 metrekarelik erkek katında hazır giyim, ayakkabı ve çanta gibi tüm erkek kategorileri bulunuyor. Alışveriş merkezinden bağlanan alt kattaki 2 bin 500 metrekareye yayılan kadın bölümünde de hazır giyim, ayakkabı ve çanta bölümleri yer alıyor. Özel girişiyle bağımsız birer butik gibi kurgulanan ve bu yönüyle İzmir'de bir ilk olan 'kozmetik' ve 'home' bölümleri de alt katta konumlanıyor.

Beymen İstinyePark İzmir, ilham veren, deneyimleri güçlendirerek bağ kuran, zamanın ruhunu yansıtan mağazacılık anlayışıyla moda ve çağdaş sanatın yaratıcı dünyalarını aynı çatı altında bir araya getiriyor.

Ahmet Duru, Aslı Şarman, Ebru Döşekçi, Ekin Balcıoğlu, Halil Vurucuoğlu, Gülden Ataman, Günnur Özsoy, Kirkor Sahakoğlu, Nahide Büyükkaymakçı, Nihat Kemankaşlı, Osman Dinç, Tarık Töre gibi ağırlıklı olarak Egeli, İzmirli çağdaş sanatçıların resimden heykele, video art’tan enstalasyona çok sayıda eseri, ayrıcalıklı Beymen deneyiminin bir parçası olarak Beymen İstinyePark İzmir’de sergileniyor.

Ege mimarisinin kendine özgü öğelerinin yoğun olarak kullanıldığı Beymen İstinyePark İzmir'de bölgeye has mavi tonlar yer alıyor. Mağazada ayrıca sanatçı Alev Ebüzziya'nın özel bir kilim koleksiyonu kullanılıyor.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!