Emlak Bloğu

 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
 • Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri
  Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri ile alakalı bir çok bilgiye yer verdiğimiz Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) adresimizdeki incelemelerinizi yapabilir ve kiralık alanlar için sitemizi inceleyebilirsiniz.
  14.1.2021
 • AVM İşletmeciliği Nasıl Olur?
  Bir alışveriş merkezinin en doğru biçimde işletilmesi, faaliyetlerinin en verimli şekilde sürdürülebilmesi için profesyonel bir işletmecilik anlayışına sahip olması gerekmektedir.
  02.03.2021
 • AVM Yönetim Şirketleri
  AVM Yönetim Şirketlerinin geçmişten günümüze yolculuğu ve gelecekte bizleri bekleyen AVM Yönetimi hizmetlerindeki detayları sizler için bir araya getirdik. Gelin hep birlikte inceleyelim..
  19.1.2021
 • Şirket Adına Gayrimenkul Alımı Avantajları
  Ülkemizde yer alan vergi yasalarına baktığımızda bir çok madde firmaları yakından ilgilendirmektedir. Özellikle sene sonu yaklaştıkca şirketlerin gayrimenkul hareketlilikleri de başlamaktadır.
  19.11.2020
 • Kurumsal Emlak Firmaları
  Kurumsal Emlak Firmaları ile ilgili bu içeriğimizi incelemeden önce Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) ünvanımızda da yer alan bu kelimenin TDK´ya göre anlamı ve açıklamasını sizlerle paylaşmaktayız.
  13.11.2020
 • Ticari Gayrimenkul Nasıl Pazarlanır
  Bir ticari gayrimenkulu iyi şekilde pazarlamak için birçok detaya hakim olmak gerekir. Kurumsal Kiracı A.Ş. olarak sizlere ticari gayrimenkul pazarlama yöntemleri ile ilgili bilgileri bu içeriğimizde paylaştık.
  13.11.2020
 • Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı
  Ticari olduğu düşünülen gayrimenkulu satmak veya kiralamak için danışmanlardan destek almanız önemlidir. Ticari gayrimenkul hem satan hemde satın alan için profesyonellik isteyen bir alandır.
  10.07.2021
 • Ticari Gayrimenkul Danışmanı
  Ticari Gayrimenkul Danışmanı dükkan fabrika, arsa, plaza fabrika vb. Sadece ticari kullanımlı gayrimenkuller üzerine uzmanlaşmış ve başka gayrimenkul tipleri üzerine çalışmayan danışmanlara ticari gayrimenkul danışmanları olarak ayırıyoruz.
  22.07.2021
 • Ticari Gayrimenkul Eğitimi
  Ticari gayrimenkul profesyonellik ister. Gayrimenkul danışmanlarının ve brokerlerin uzmanlaşmak istediği ticari gayrimenkul ile ilgili bazı bilgileri sizler için derledik.
  12.11.2020
 • Ticari Gayrimenkul Nedir?
  Ticari Gayrimenkul Nedir? sorusu ile oldukça fazla karşılaşmaktayız. Genel olarak baktığımızda ticari gayrimenkuller adından da anlaşılacağı gibi ticari bir amaçla alınan satılan ve ticari kullanıma uygun olan gayrimenkullerdir.
  02.03.2021
 • Anadolu Bank'a Kiralık Yerim Var
  Habaş Şirketler Grubu iştiraki olan Anadolubank için kiralık yer önerisinde bulunabileceğiniz web sitemiz üzerinden ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.
  02.03.2021
 • Alternatif Bank'a Kiralık Yerim Var
  Alternatif Bank'a Kiralık Yerim Var - Kiralık Yer Önerisinde bulunmak isteyenlerin, mülklerini tanıtabileceği, ilanlarını ücretsiz bir şekilde ekleyebileceği portalımıza hoşgeldiniz.
  02.03.2021
 • Carrefour SA Kiralık Yerim Var
  Carrefour SA´ya Kiralık Yer Önerisinde bulunmak isteyen müllk sahipleri ve emlakçılar için rahatlıkla ilan yayınlanabilen, yüzlerce kurumsal markanın takibinde olan web sitemiz sizlerle.
  03.11.2020
 • Garanti Bankası'na Kiralık Yerim Var
  Türkiye'nin en eski banka markaları arasında bulunan Garanti Bankası'nın mülklerinizde kiracınız olmasını ister misiniz? Hemen ilanlarınızı portalımıza ekleyin ve şube arayışında bulunan bankalar incelesin.
  02.03.2021
 • Akbank'a Kiralık Yerim Var
  Türkiye'nin önde gelen bankası Akbank için yer önerisinde bulunmak, mülklerinizin kiracısının Akbank şubesinin olmasını istemek sizin de hakkınız. Hemen sitemize üye olun, muhteşem fırsatlardan yararlanın.
  02.03.2021
 • File Market'e Kiralık Yerim Var
  File markası için kiralık yer önerisinde bulunmak isteyenler, mülkünün ideal kiracısının File Market olduğunu düşünenlerin uğrak noktası Kurumsal Kiracı A.Ş.´ye hoşgeldiniz.
  02.03.2021
 • Denizbank'a Kiralık Yerim Var
  Denizbank Şubesi için Kiralık Yer Önerisinde bulunmak istediğinizde yapmanız gereken günümüz çağında bankaya mail atmak değil, artık Kurumsal Kiracı A.Ş. var ! Hemen ilanınızı ekleyebilirsiniz.
  02.03.2021
 • Metro Market'e Kiralık Yerim Var
  İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli noktalarında şubeleri olan bir Dünya şirketi Metro için yer önerilerinizde Kurumsal Kiracı A.Ş. aracılığı ile hiçbir aracı olmadan direk firmaya erişebilirsiniz.
  02.03.2021
 • Bim Market'e Kiralık Yerim Var
  Kendi imkanları ile mağazalarını açmakta olan Bim'in bayilik başvurusu ve franchising uygulaması bulunmamaktadır. Ancak Bim Marketler için kiralık yer önerisinde bulunabilirsiniz.
  02.03.2021
 • A101 Kiracılı Satılık Dükkan İstanbul
  Yüksek kira garantili, içerisinde A101 magazasının bulunduğu satılık dükkan ilanlarının tamamına İstanbul ili ve diğer iller için firmamızın web sitesinden ulaşmanız mümkün.
  10.06.2020
 • Yapı ve Kredi Bankası'na Kiralık Yerim Var
  Şubelerini insan trafiğinin çok olduğu ilçelerde açmak isterler, bu nedenle dükkan sahipleri de bu gibi yerlerde yaptığı dükkan yatırımlarında kiracılarının daima kurumsal markalar, bankalar olmasını ister.
  02.03.2021
 • Koçtaş'a Kiralık Yerim Var
  Mağazalarını her geçen gün çoğaltan, özellikle her mahallede bir Koçtaş Fix görmeye başladığımız bu dönemde sizlerin işini kolaylaştıracak, mülklerinizde Koçtaş mağazasının yer alması için tüm detaylar bu gönderide..
  02.03.2021
 • İş Bankası'na Kiralık Yerim Var
  İş Bankası şubeleri için uygun olduğunu düşündüğünüz yeriniz varsa doğru yerdesiniz. Hemen Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) sitesine ücretsiz üyeliğinizi tamamlayarak ilanınızı ekleyin.
  02.03.2021
 • Macro Center'a Kiralık Yerim Var
  Bir Migros markası olan, son dönemlerde açılan yeni şubelerinin sayısını da arttıran Macro Center için kiralık yer önerisinde mi bulunmak istiyorsunuz? En doğru adrestesiniz.
  02.03.2021
 • İkea için Kiralık Yerim Var
  İkea Türkiye için kiralık yeriniz mi var? Mülkünüzün İkea yetkilileri tarafından incelenmesini istiyorsanız hemen web sitemize ilanınızı ekleyebilirsiniz.
  2.7.2021
 • Gayrimenkul İlanı Vermek İstiyorum
  Bu yazımızda, Doğru ve etkili bir ilan oluşturabilmeniz için ihtiyacınız olan bazı bilgileri ve detayları sizlerle paylaşarak ilanlarınızı daha içerikli ve etkili hazırlamanıza yardımcı olacağız.
  15.05.2020
 • Gayrimenkulümü En Yüksek Fiyattan Kiralamak İstiyorum
  Herkes gayrimenkulünü en yüksek kira getirisi ile kiralamak ister. Bu hedef için pazalama sürecinde ince detaylara dikkat etmeniz sizi daha doğru sonuçlara ulaştıracaktır.
  15.05.2020
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz