Emlak Bloğu

 • Kiralık Depo: Depo Kiralama ve Depo Bulma Rehberi
  İhtiyacın Olan Depo Burada, Kiralık Depo Fırsatlarını Kaçırma! Kurumsalkiraci.com İle Depo Kiralamak Veya Depo Bulmak Artık Çok Kolay.
  21.11.2023
 • Kiralık Yerim Var: Bim'e Dükkanını Öner!
  BİM A.Ş. için "Bim kiralık yerim var" mottosu ile, boş dükkanlarını kiralamak istediklerin dükkanlarını bu dev zincire nasıl önereceğini anlatacağız.
  21.11.2023
 • Kiralık Dükkan, İş Yeri ve Mağaza İlanları
  Kiralık dükkan, iş yeri ve mağaza ilanları, ticari gayrimenkul sektöründe büyüyen ve gelişen işletmeler için bütün ilanlar burada!
  21.11.2023
 • İstanbul Kiralık Dükkanlar
  İstanbul'da hayalinizdeki kiralık hızlıca dükkanı bulun. Kurumsalkiraci.com ile İstanbul kiralık dükkanlar'a göz atın!
  21.11.2023
 • Kiralık Dükkanlar
  Mağaza Hayalin Gerçek Olsun: Kiralık Dükkan Fırsatları Burada! Şimdi Kurumsalkiraci.com'u Tıklayın Acele Edin.
  21.11.2023
 • Emlakçı ne demek ve görevleri nelerdir
  Emlakçı, Bir Gayrimenkul Veya Mülkün Satışı, Emlakçılar ve İşlevleri: Görevleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıkla!
  21.11.2023
 • Organize sanayi bölgelerinin avantajları nelerdir
  Sanayi bölgeleri, endüstriyel faaliyetlerin yoğunlaştığı ve işletmelerin faaliyet gösterdiği bölgelerdir. Bu bölgeler, birçok avantaja sahiptir. İşte organize sanayi bölgelerinin avantajlarından bazıları:
  21.11.2023
 • Kiralık depo seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  Kiralık bir depo seçerken aşağıdaki faktörlere dikkat etmek önemlidir:
  21.11.2023
 • Butik otel açmak için Alaçatı'nın ne gibi faydaları var?
  açatı, Türkiye'nin İzmir iline bağlı bir kasabadır ve son yıllarda büyük bir turistik cazibe merkezi haline gelmiştir. Butik otel açmak için Alaçatı'nın sunduğu birkaç fayda şunlar olabilir:
  21.11.2023
 • İstiklal Caddesi'nde Dükkan Açmanın Avantajları ve Dezavantajları
  Bu yazısında, İstiklal Caddesi'nde dükkan açmanın avantajları ve dezavantajları hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz.
  21.11.2023
 • Ticari gayrimenkullerle konut yatırımlarını karşılaştırırsak nasıl farklılıklar olur?
  Ticari gayrimenkuller ile konut yatırımlarını karşılaştırmak için birkaç faktörü değerlendirmek önemlidir. İşte ticari gayrimenkulleri konut yatırımlarıyla karşılaştırmak için dikkate almanız gereken bazı faktörler:
  21.11.2023
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  21.11.2023
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  17.11.2023
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  21.11.2023
 • Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri
  Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri ile alakalı bir çok bilgiye yer verdiğimiz Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) adresimizdeki incelemelerinizi yapabilir ve kiralık alanlar için sitemizi inceleyebilirsiniz.
  21.11.2023
 • AVM İşletmeciliği Nasıl Olur?
  Bir alışveriş merkezinin en doğru biçimde işletilmesi, faaliyetlerinin en verimli şekilde sürdürülebilmesi için profesyonel bir işletmecilik anlayışına sahip olması gerekmektedir.
  21.11.2023
 • AVM Yönetim Şirketleri
  AVM Yönetim Şirketlerinin geçmişten günümüze yolculuğu ve gelecekte bizleri bekleyen AVM Yönetimi hizmetlerindeki detayları sizler için bir araya getirdik. Gelin hep birlikte inceleyelim..
  17.11.2023
 • Şirket Adına Gayrimenkul Alımı Avantajları
  Gayrimenkul yatırımı, birçok kişi için finansal güvenlik ve gelecek için birikim yapma yoludur. Şirketlerin de gayrimenkul yatırımı yapması, birçok avantaj sağlayabilir. İşte gayrimenkul yatırımının şirketlere sağlayabileceği bazı avantajlar:
  23.11.2023
 • Kurumsal Emlak Firmaları
  Kurumsal Emlak Firmaları ile ilgili bu içeriğimizi incelemeden önce Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) ünvanımızda da yer alan bu kelimenin TDK´ya göre anlamı ve açıklamasını sizlerle paylaşmaktayız.
  21.11.2023
 • Ticari Gayrimenkul Nasıl Pazarlanır
  Bir ticari gayrimenkulu iyi şekilde pazarlamak için birçok detaya hakim olmak gerekir. Kurumsal Kiracı A.Ş. olarak sizlere ticari gayrimenkul pazarlama yöntemleri ile ilgili bilgileri bu içeriğimizde paylaştık.
  17.11.2023
 • Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı
  Ticari olduğu düşünülen gayrimenkulu satmak veya kiralamak için danışmanlardan destek almanız önemlidir. Ticari gayrimenkul hem satan hemde satın alan için profesyonellik isteyen bir alandır.
  21.11.2023
 • Ticari Gayrimenkul Danışmanı
  Ticari Gayrimenkul Danışmanı dükkan fabrika, arsa, plaza fabrika vb. Sadece ticari kullanımlı gayrimenkuller üzerine uzmanlaşmış ve başka gayrimenkul tipleri üzerine çalışmayan danışmanlara ticari gayrimenkul danışmanları olarak ayırıyoruz.
  21.11.2023
 • Ticari Gayrimenkul Eğitimi
  Ticari gayrimenkul profesyonellik ister. Gayrimenkul danışmanlarının ve brokerlerin uzmanlaşmak istediği ticari gayrimenkul ile ilgili bazı bilgileri sizler için derledik.
  17.11.2023
 • Ticari Gayrimenkul Nedir?
  Ticari Gayrimenkul Nedir? sorusu ile oldukça fazla karşılaşmaktayız. Genel olarak baktığımızda ticari gayrimenkuller adından da anlaşılacağı gibi ticari bir amaçla alınan satılan ve ticari kullanıma uygun olan gayrimenkullerdir.
  21.11.2023
 • Anadolu Bank'a Kiralık Yerim Var
  Habaş Şirketler Grubu iştiraki olan Anadolubank için kiralık yer önerisinde bulunabileceğiniz web sitemiz üzerinden ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.
  17.11.2023
 • Alternatif Bank'a Kiralık Yerim Var
  Alternatif Bank'a Kiralık Yerim Var - Kiralık Yer Önerisinde bulunmak isteyenlerin, mülklerini tanıtabileceği, ilanlarını ücretsiz bir şekilde ekleyebileceği portalımıza hoşgeldiniz.
  21.11.2023
 • Carrefour SA Kiralık Yerim Var
  Carrefour SA´ya Kiralık Yer Önerisinde bulunmak isteyen müllk sahipleri ve emlakçılar için rahatlıkla ilan yayınlanabilen, yüzlerce kurumsal markanın takibinde olan web sitemiz sizlerle.
  20.11.2023
 • Garanti Bankası'na Kiralık Yerim Var
  Türkiye'nin en eski banka markaları arasında bulunan Garanti Bankası'nın mülklerinizde kiracınız olmasını ister misiniz? Hemen ilanlarınızı portalımıza ekleyin ve şube arayışında bulunan bankalar incelesin.
  20.11.2023
 • Akbank'a Kiralık Yerim Var
  Türkiye'nin önde gelen bankası Akbank için yer önerisinde bulunmak, mülklerinizin kiracısının Akbank şubesinin olmasını istemek sizin de hakkınız. Hemen sitemize üye olun, muhteşem fırsatlardan yararlanın.
  20.11.2023
 • File Market'e Kiralık Yerim Var
  File Market'e Kiralık Yerim Var Diyorsanız kurumsal firmalara hemen ulaşmak amacıyla kurulmuş Kurumsalkiraci.com'u denemelisiniz.
  23.11.2023
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2023 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!