Boyner İzmir İstinye Park'ta Yeni Mağaza Açtı

Boyner İzmir Mağaza Konseptini Deneyim Odaklı Bir Şekilde Sunuyor.
Boyner İzmir İstinye Park'ta Yeni Mağaza Açtı
Tarih : 24.10.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL(AA) - Türkiye genelinde 36 ilde mağazası bulunan Boyner, İzmir’de 11. Türkiye genelinde ise 98. mağazasını yeni nesil mağaza konseptiyle İzmir İstinye Park AVM’de açtı.

Boyner, İzmir İstinye Park AVM'de yeni mağazasını açarak Türkiye genelindeki 36 ildeki mağaza sayısını artırdı. İzmir'de 11. ve Türkiye genelinde ise 98. mağaza olan bu yeni mağaza, modern ve sıcak bir atmosferde alışveriş yapma deneyimi sunuyor. Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan, bu yeni nesil mağaza konseptinin ilk örneği olan Boyner Cadde ile sürdürülebilirlik, sanat, teknoloji ve spor odaklı bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunduklarını belirtiyor. Bu yenilikçi mağaza konsepti, müşteriyle doğrudan etkileşim kurarak samimi ve dinamik bir alışveriş deneyimi sunuyor. İzmir İstinye Park'taki mağaza ile birlikte Boyner, bu konsepti yaygınlaştırma planları yapıyor. Bu yeni nesil mağaza anlayışı, özel marka seçkisi ve ürün yelpazesi ile müşterilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Yepyeni bir alışveriş deneyimi sunan Boyner, müşterilerine özel koleksiyonlar ve Türkiye'nin önde gelen markalarının zengin seçeneklerini bir arada sunuyor. İzmir İstinye Park mağazasında kadın, erkek giyim, ayakkabı-çanta, aktif spor, outdoor ürünler, kozmetik ve aksesuar kategorilerinden yüzlerce marka ve binlerce ürün bulunuyor. Boyner, geleceğin deneyim mağazacılığını bugüne taşıyor ve müşterilerine sadece alışveriş değil aynı zamanda yaşam deneyimi sunuyor.

Yeni mağaza ile birlikte Boyner, Türkiye genelindeki 98. mağazasını açarak bu yeni nesil mağazacılık konsepti ile hayatın içinden bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Boyner, bu yeni anlayışla müşterilere daha fazla samimiyet, dinamizm ve alışveriş keyfi vadediyor.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!