Boyner yeni mağazasını Kemer'de açtı

Türkiye'nin dört bir yanındaki mağaza sayısını her geçen gün artıran Boyner'in yeni durağı Antalya'nın Kemer ilçesi oldu.
Boyner yeni mağazasını Kemer'de açtı
Tarih : 09.01.2024
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Türkiye'nin dört bir yanındaki mağaza sayısını her geçen gün artıran Boyner'in yeni durağı Antalya'nın Kemer ilçesi oldu.

Markadan yapılan açıklamaya göre, müşteri deneyimini odağına alan ve yaşayan mağaza konseptliyle dikkati çeken Boyner, Kemer'de açtığı yeni mağazasıyla 40 ilde 111 mağazaya ulaştı.

Marka, modern ve yenilikçi tasarıma sahip Kemer mağazasında yüzlerce markanın kadın, erkek, çocuk giyim koleksiyonlarına, çantadan ayakkabıya ve ünlü kozmetik markalarına kadar pek çok kategoriye ev sahipliği yapıyor.

Boyner, 1200 metrekarelik mağazasında Fabrika, Aeropostale, Calvin Klein, Jack&Jones ve Tommy Hilfiger başta olmak üzere çok sayıda markanın en yeni koleksiyonlarını müşterileriyle buluşturuyor.

Adidas, Nike ve Puma'nın giyimden ayakkabı ve aksesuarlara kadar çeşitli parçaları da Boyner Kemer'de aktif yaşam meraklılarını bekliyor.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!