Boztaş Premium, 11. mağazasını Ankara'da açacak

Boztaş Premium, Fransa, Kosova, Rusya, Filistin ve Romanya, Bursa, Çanakkale, Gaziantep mağazalarının ardından şimdi de Başkent'te hizmet vermeye başlıyor
Boztaş Premium, 11. mağazasını Ankara'da açacak
Tarih : 09.11.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İSTANBUL (AA) - Boztaş Premium, 11. mağazasını Ankara'da açmaya hazırlanıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, özgün tasarımları ve kaliteli hizmeti ile kısa sürede sektörde adından söz ettiren Boztaş Premium, Fransa, Kosova, Rusya, Filistin ve Romanya, Bursa, Çanakkale, Gaziantep mağazalarının ardından şimdi de Başkent’te hizmet vermeye başlıyor.

2015 yılında Bursa İnegöl’de üretime başlayan Boztaş Premium, 11. mağazasını, 10 Ekim saat 16.00’da Ankara Siteler’de açacak.

Boztaş Premium'un Ankara Sitelerdeki Mobilya piyasasını pozitif etkilemesi ve ürün çeşitliliğine katkıda bulunup Siteler’in mobilya piyasasındaki gücünü artırmaya katkı sağlaması bekleniyor. Açıklamaya göre, Ankara Mağaza açılışına mobilya ve siyaset dünyasının önemli isimlerinin de katılması bekleniyor.

Amerika, Rusya, Türkiye ve Belçika’da lojistik merkezleri bulunan firmanın lojistik yatırımları da hız kesmeden devam ediyor. Uluslararası mobilya piyasasında 8 yıldır büyümesini hızla sürdüren Boztaş Premium, Türk Mobilyasını dünya pazarında ürün çeşitliliği, tasarımdaki şıklığı ve hizmet anlayışıyla temsil ediyor. Boztaş Premium çok yakında İstanbul Masko’da da mağaza açacağını duyurmuştu.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!