Carrefour SA Kiralık Yerim Var

Carrefour SA´ya Kiralık Yer Önerisinde bulunmak isteyen müllk sahipleri ve emlakçılar için rahatlıkla ilan yayınlanabilen, yüzlerce kurumsal markanın takibinde olan web sitemiz sizlerle.
Carrefour SA Kiralık Yerim Var
Tarih : 03.11.2020
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Carrefour SA´ya Kiralık Yer Önerisinde bulunmak isteyen müllk sahipleri ve emlakçılar için rahatlıkla ilan yayınlanabilen, yüzlerce kurumsal markanın takibinde olan web sitemiz sizlerle.

Öncelikle Carrefour SA kurumsal sitesinden de kiralık yer önerisinde bulunabileceğiniz bir form bulunmaktadır. Ancak burada yüzlerce başvuru arasında sizin mülkünüzün görülmesi, değerlendirilmesi nekadar zaman alacak kim bilebilir ki? Carrefour SA yetkililerinin direk aradığı lokasyona göre arama yapabileceği, arayışları bulunduğu il, ilçe ve bölgelerdeki eklenen uygun ilanların bilgilerinin otomatik olarak aktarıldığı Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) web sitesine ücretsiz olarak üye olabilir ve ilanınızı daha hızlı bir şekilde ilgili kurumsal marka yetkililerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dünya üzerinde bilinen ve tanınan bir marka olan Carrefour SA modern perakendeciliğin tamamen temelini oluşturmaktadır. Carrefour SA ilk mağazasını 1963 senesinde Fransa ülkesinde açmıştır. Marka bugün 30´a yakın ülkede binlerce zincir mağazası ile hizmet vermektedir. Yıl içerisinde 4 milyar kişinin ziyaret ederek alışveriş yaptığı bir markadan bahsediyoruz. Kim böyle bir markanın mülkünüzde, arsa ve arazinizde yeni bir zincir mağazasını açmasını istemez ki?

Avrupa piyasasında ve ülkemizin market zincirleri arasında adından sıkça söz ettiren ve bilinen bu marka kaliteli ürün uygun fiyat politikası ile yoluna devam etmektedir. Daima hijyen ve sağlığı da ön planda tutan marka perakendecilik alanında liderliğini korumaktadır. Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) aracılığı ile marka için kiralık dükkan başvurusunda, kiralık mülk ve arsa başvurularınızda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı bizzat incelemekte olduğunuz web sitemize ilan ekleyerek yapabilirsiniz.

Carrefour SA´ya Kiralık Yer Önerme

Kiraya verilecek olan mülk, arsa, arazi, dükkan ve mağaza sahiplerinin ilanlarını ekleyerek fiyatlarını da girebileceği sistemimizde irtibat bilgileriniz, mülkün bulunduğu ili, ilçeyi, mahalleyi, caddeyi mutlaka belirtmeli ve ilan eklerken karşınıza çıkan haritada doğru konumu seçmelisiniz.

Yine Carrefour SA yer önerisinde bulunacağınız mülkün zemin katının, giriş katının net olarak m2 bilgilerini, varsa bodrum / asma katın net m2 bilgilerini de yazmalısınız. Talep edeceğiniz kira bedelini ilan eklerken fiyat bölümüne yazmanız ve ilanınızın mutlaka fotoğraflı olmasına dikkat etmelisiniz. Unutmamalısınız ki fotoğrafsız ilanlar sistem tarafından otomatik olarak kabul edilmemektedir. İlan içerisine ekleyeceğiniz fotoğraflar mülkünüzü en iyi tanıtacak şekilde çekilmeli ve net olmalıdır.

CarrefourSA’ya Dükkan Kiralamak

Ülkemizde Sabancı Holding bünyesinde hizmet veren Carrefour SA için yer önerinizi sitemiz üzerinden yaptığınız zaman pek çok avantajı da mülkünüz ve kendiniz için sağlamış olacaksınız. Eğer ki kurumsal markanın arayış bölgesinde bir mülke sahipseniz ve markanın kiracınız olmasını sağlarsanız yüksek kira getirisini de kendinize kazandırmış olursunuz. Carrefour SA markası diğer kurumsal markalar gibi kiralarınızı düzenli olarak öder, bir nevi kira garantilidir. Bazı durumlarda kurumsal markalar kiraları senelik olarak da ödeyebilmektedir. Aynı zamanda senelik olarak enflasyon oranında mülk kiranız için artış yapabileceksiniz.

Sizde hiç geç kalmadan hemen web sitemizde " Ücretsiz İlan Ver " menüsü aracılığı ile kiralık yerinizi ekleyebilir ve yeni kiracınızın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz