Damat Tween, mağazacılıkta lüksün yeni konseptini oluşturdu

Damat Tween, "doğa ve teknoloji" uyumunun işlediği ve sanatla bütünleştirdiği yeni nesil mağazacılık anlayışı ile lüksün yeni konseptini oluşturdu.
Damat Tween, mağazacılıkta lüksün yeni konseptini oluşturdu
Tarih : 29.3.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Damat Tween, 'doğa ve teknoloji' uyumunun işlediği ve sanatla bütünleştirdiği yeni nesil mağazacılık anlayışı ile lüksün yeni konseptini oluşturdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Orka Holding markası olan Damat Tween’in doğanın kusursuzluğunu ve teknolojinin vazgeçilmez konforunu sanatla harmanladığı Vadistanbul mağazası, denge ve armoninin sağlandığı atmosferiyle çağdaş deneyimlerin yeni buluşma noktası olacak.

'Doğa, Özgürlük, Timsal' kavramlarından ilham alınarak tasarlanan mağaza, markanın yeni nesil konseptinin en çağdaş örneğini sunarak geleceğin mağazacılığına da ışık tutacak. Ana temanın 'sade ve yalın' olduğu mağazada, naturel tonların hakimiyeti göze çarpıyor. Ürün görselliğinin açık tonlarla ön plana çıkarıldığı mağaza, krom dokunuşlara ev sahipliği yapıyor.

Sanata değer veren ve yücelten mimarisiyle de dikkati çeken yeni konseptte, iç mekanda yaratılan amorf duvar sergi alanına dönüşüyor. Müşterileri karşılayan dış cephedeki LED ekranda ise dijital sanatın genç temsilcilerine eserlerini sergileme olanağı sunuluyor.

- 'Teknoloji ve inovasyon tutkumuzun dışa vurumu'

Açıklamada görüşlerine yer verilen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, şunları kaydetti:

'Dünya modasında her ne kadar dijital dönüşümün koşar adım yükselişine tanık olsak da fiziki atmosferlerimiz her zaman hayatımızda yer almaya devam edecek. Buradan hareketle müşterilerimizin mağazalarımızda kendilerine ayırabildiği özel anları en kaliteli ve en iyi deneyimle geçirmelerini arzu ediyoruz. Vadistanbul Damat Tween, teknoloji ve inovasyon tutkumuzun buluştuğu yeni nesil mağazacılık anlayışımızın dışa vurumu. Oldukça ciddi bir yatırım gerektiren yeni konseptimiz, Türkiye ve dünyadaki yeni mağazalarımıza da ilham kaynağı olacak.'

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!