Banu Dinçer
Banu Dinçer
İstanbul / Silivri
REMAX MAYA
İstanbul / Silivri

Hakkımda

Banu DİNÇER 1978 yılında İstanbul'da doğmuştur. 
İstanbul Küçükyalı Rezzan Has Lisesinin ardından öğrenimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde devam ederek tamamlamıştır.  1996 yılında iş hayatına atıldı. 4 yıl Elektronik firmasında, 18 yıl ise Telekominikasyon sektöründe başarılı çalışmasının ardından, satış konusundaki tecrübelerini Gayrimenkul danışmanı olarak sürdürmeye Profesyonel iş hayatına bu sektörde devam etme kararı almıştır. Gayrimenkul sektöründeki gerekli eğitimleri tamamlayarak iş hayatına Silivri Re/Max Maya Gayrimenkul'de devam etmektedir. 
Gayrimenkul sektöründe, 'her ailenin bir gayrimenkul danışmanı olması gerekir' düşüncesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla,

BANU DİNÇER TELEFONUN BİR DİĞER UCUNDA ARAMANIZI BEKLİYOR.

Portföylerim

Bu Danışmana Ait İlan Bulunamadı !
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!