BANU PEHLİVAN
BANU PEHLİVAN
İstanbul / Kağıthane
İstanbul / Kağıthane

Hakkımda

Çeken Yapı İnşaat A.Ş , 

İnşaat sektöründe hizmetin her alanında var olmaya çalışırken; alt yapıdan üst yapıya, restorasyondan peyzaj hizmetlerine kadar yaptığımız her projede dünya standartlarında bir kalite vadediyoruz. Her projeye “ilk işimiz” heyecanıyla, “son işimiz” tecrübesiyle ve “en iyi işimiz” prensibiyle başlayarak, çevre dostu yaşam alanları inşa ediyoruz.

Bugünden yarına hedefimiz; yükselen Türkiye ekonomisinde kendisiyle birlikte ülkesine de değer katan, kazanmak yerine üretmeyi önceliklendiren bir kurum olarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Portföylerim

Bu Danışmana Ait İlan Bulunamadı !
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!