Çağrı Ergökmen
Eskişehir / Tepebaşı
REMAX MOD
Eskişehir / Tepebaşı
Yenibağlar mah.Eti cad.No:41/A (Dedepark Oteli Yanı)

Hakkımda

ULUSLARARASI ACP LİSANSLI TİCARİ GAYRİMENKUL PROFESYONELİ! Ticari Gayrimenkul de güvenilir, dürüst ve hakkaniyetli hizmet için çözüm ortağınız. Anadolu'muzun harika şehirlerinden olan Eskişehir'de 1979 senesinde doğan M.Çağrı Ergökmen 2003 senesinde İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.
Çalışma hayatına üniversite de öğrenci iken konfeksiyon ticareti ile başlamıştır.2006 senesine kadar konfeksiyon ticareti ile sonrasında ise Schlotzsky's Deli markası ile 2011 senesine kadar Eskişehir'de cafe-restaurant olarak gıda sektöründe devam etmiştir.
2010 senesinin Haziran ayın da evlenmiştir.
2018 senesinin Nisan ayına kadar gayrimenkul sektöründe serbest olarak çalışmıştır.2018 senesinin Nisan ayında ise RE/MAX Ailesine katılmıştır.
EĞİTİMLERİM : TEFAS Platformu Yatırım Fonları Eğitimi , RE/MAX Power Start Eğitimi , RE/MAX Broker Start Eğitimi , RE/MAX Başarılı Recruiting için İletişim ve İkna Becerileri Eğitimi , RE/MAX İleri Broker Eğitimi , RE/MAX Arsa ve Arazi Eğitimi , ACP-Akredite Ticari Profesyonel Ticari Gayrimenkul Eğitimi , RE/MAX Gayrimenkulde Müzakere Teknikleri Eğitimi
ÖDÜLLERİM : 2018 Yıldızlar Kulubü

Portföylerim

Bu Danışmana Ait İlan Bulunamadı !
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz