DİLARA  ÜNAL
DİLARA  ÜNAL
Kocaeli / Gebze
DİLARA ÜNAL GAYRİMENKUL
Kocaeli / Gebze

Hakkımda

1989 doğumlu Dilara ÜNAL Bartın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimi Bartın İlköğretim okulunda tamamlandı. Zonguldak Fen Lisesi'ni kazandım. Ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdim.
 

2008 yılında Maltepe'de Restoran işletmeciliği yaptım. Restoran işletmeciliğinden sonra Bağdat caddesinde telefon aksesuar satış ve telefon teknik servis üzerine hizmet vermeye başladım.
 

İşletmecilik yaptığım dönemlerde Gayrimenkul alanında az da olsa tecrübe kazanadım  2013 yılında Emlak Yönetimi eğitimi aldı. Eğitiminin ardından Gebze'de Realty World Cem Demir Gayrimenkul ofisinde yerini aldım.

2019 YILINDAN İTİBAREN KENDİ İŞLETMEMİ DİLARA ÜNAL GAYRİMENKUL OLARAK KENDİ İSMİM İLE EMLAK SEKTÖRÜNE DEVAM ETMEKTEYİM 

 

Hizmet sektöründeki tecrübesini, gayrimenkul sektörüne taşıyarak emin adımlarla hizmet vermeye başladım.

 

2020 yılına gelindiğinde bölgeye hakim olan Dilara ÜNAL arsa, konut, imarlı-imarsız, ticari konut, arsaların expertizi ve satışı ve kiralanması konularında profesyonel hizmet vermeye devam ediyorum.

 

Almış Olduğu Eğitimler

 

  • Yaşam Koçluğu
  • EFT Eğitimi (Duygusal Özgürleştirme Tekniği)
  • Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi
  • NLP (Duyu, Dil Programlama)
  • Nefes Eğitimi
  • Satış Odakli Eğitimler 

Portföylerim

Bu Danışmana Ait İlan Bulunamadı !
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!