ERDİNÇ AKTAY
ERDİNÇ AKTAY
İstanbul / Sarıyer
17uy0333-5
REMEX ASTYLE
İstanbul / Sarıyer
HUZUR MAH. AZERBAYCAN CAD. SKYLAND SİTESİ B BLOK NO: 4B İÇ KAPI NO: 80 SARIYER / İSTANBUL

Hakkımda

Merhaba Erdinç AKTAY Ben, Erzincan’da doğdum. Üniversite eğitimimi 2013 yılında Danimarka VIA Collage University Makine Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamladım. 2014 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü ve 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimine devam ettim.

 

  Gayrimenkul ticari işlemlerine öğrencilik yıllarımda yurt dışında başlayarak öğrencilere uygun konaklama, cafe, yeme ve içme mekânları pazarlayarak devam ettim. Yurt dışı eğitimim sırasında öğrenim ve konaklama için gerekli tüm giderlerimi gayrimenkulden elde ettiğim gelirlerle sağladım.

  Lise ve üniversite yıllarında birçok kulüp ve organizasyona Kurucu Başkanlık yaptım. Bunlardan birisi üniversite kurucu başkanlığını yaptığım Satranç ve Briç Kulübüdür. Üniversite öğrenimim esnasında, Türkiye Briç Federasyonun’da Hakem eğitimlerini tamamlayıp, birçok Ulusal ve uluslararası briç organizasyonunda görev aldım. Amatör olarak satranç oynamaya devam etmekteyim. Profesyonel iş hayatım sırasında doğuş grubu olimpiyat oyunlarında her yıl dereceye girerek aldığım ödülleri, öğrenimim sırasında kazandığım birçok ödülün arasına eklemeyi başardım. Aktif olarak satranç oynayıp, Milli Briç Hakemliğine devam etmekteyim.

 

  2013 yılında Profesyonel iş hayatıma Almanya Siemens teknoloji sektörü ile başladım. 2014 yılında Türkiye döndüm ve Doğuş grubuna yönetici programıyla gelip 200 üzeri mavi ve beyaz yaka personelden sorumlu, Volkswagen Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü görevini yerine getirdim. Grupta görev aldığım süre boyunca, öğrenimim esnasında başladığım sosyal sorumluk projelerine yenilerini ekledim. Yöneticilik yaptığım yıllarda şirket için katma değeri yüksek projelere imza attım.

 

  Türkiye deki gayrimenkul sektöründeki hızlı büyüme dikkatimi çekti ve Müdürlük görevimden istifa edip, kurumsallığı ve günden güne artan marka bilinirliğinin yarattığı güven duygusu ile 2019 yılında Re/Max ailesine katıldım.

 

  Şu anda RE/MAX İNVEST Vadi İstanbul ofisinde Ticari Gayrimenkul Danışmanı olarak; Gayrimenkul alım, satım, kiralama ve yatırım işlemlerinde doğru ve hızlı işlem politikası kapsamında, Güven ve Dostluk temelleri üzerine kurulu Profesyonel hizmet vermekteyim.

 

  Siz de Bu Hizmetlerden Faydalanmak ve Gerçek Bir Girişimciyle çalışmak için;

 

HEMEN ARAYIN!!!

Portföylerim

Bu Danışmana Ait İlan Bulunamadı !
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!