M.Çağrı Ergökmen
M.Çağrı Ergökmen
05422654000

Hakkımda

Çağrı Ergökmen Hakkında

Ticari Gayrimenkul de güvenilir, dürüst ve hakkaniyetli hizmet için çözüm ortağınız Ticari Gayrimenkul Profesyoneli Çağrı ERGÖKMEN

ULUSLARARASI ACP LİSANSLI TİCARİ GAYRİMENKUL PROFESYONELİ!

Anadolumuzun harika şehirlerinden olan Eskişehir'de 1979 senesinde doğan M.Çağrı Ergökmen 2003 senesinde İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.
Çalışma hayatına üniversite de öğrenci iken konfeksiyon ticareti ile başlamıştır.2006 senesine kadar konfeksiyon ticareti ile sonrasında ise Schlotzsky's Deli markası ile 2011 senesine kadar Eskişehir'de cafe-restaurant olarak gıda sektöründe devam etmiştir.
2010 senesinin Haziran ayın da evlenmiştir.
2018 senesinin Nisan ayına kadar gayrimenkul sektöründe serbest olarak çalışmıştır.2018 senesinin Nisan ayında ise RE/MAX Ailesine katılmıştır.

Eğitimlerim :

TEFAS Platformu Yatırım Fonları Eğitimi
RE/MAX Power Start Eğitimi
RE/MAX Broker Start Eğitimi
RE/MAX Başarılı Recruiting için İletişim ve İkna Becerileri Eğitimi
RE/MAX İleri Broker Eğitimi 1.Part
RE/MAX İleri Broker Eğitimi 2.Part
RE/MAX İleri Broker Eğitimi 3.Part
RE/MAX Arsa ve Arazi Eğitimi
ACP-Akredite Ticari Profesyonel Ticari Gayrimenkul Eğitimi

Ödüllerim :

2018 Yıldızlar Kulubü

Portföylerim

Bizi Takip Edin :
App Store Google Play Store Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2020 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz