Sezer TURAK
Sezer TURAK
İstanbul / Ataşehir
17UY0333-5
COLDWELL BANKER FENOMEN
İstanbul / Ataşehir
Atatürk Mah. Meriç Cad. Andromeda Gold No:1/2B1 İç Kapı No:4 Ataşehir İstanbul

Hakkımda

Gayrimenkul Yatırımı benim için bir yaşam tarzı. Yaptığım mesleğe alternatif bir meslek düşünemiyorum. Tanıştığınız insanların size güvenmesi, onları doğru yönlendirmek, önceden planlanmış sorunsuz şekilde sonuca gitmek ve müşterilerimin tüm bu süreçten memnun kalması benim için tarifsiz bir keyif.    

Aktif bir yatırımcı olduğumdan, yatırımcılarımın beklenti ve taleplerini çözümlemek süreci sorunsuz geçirmemize yardımcı oluyor.

Bilgi teknolojileri çağında olmamız nedeniyle aldığım eğitim (Sakarya Üniversitesi Mekatronik Bölümü) dijital pazarlama ortamında Portföylerimin daha fazla kitlelere daha hızlı ulaşmasını sağlıyor.

Keyifli, Aktif ve Pozitif Hayatım iş yaşamımdaki başarılarımın temelini oluşturmakta.. Evim, işim, spor salonum hepsinin birbirine yakınlığı bana MAKSİMUM MOTİVASYON ve ZAMAN KAZANCI sağlıyor.  

Birlikte çalışmak dileğiyle mutluluklar dilerim.

Portföylerim

Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2023 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!