TALHA AYDINBAŞ
TALHA AYDINBAŞ
İstanbul / Sarıyer
3401677
REMAX INVEST
İstanbul / Sarıyer
Hamidiye Mahallesi Cendere Caddesi Porta Vadi T3 Blok No: 103-2 İç Kapı No:51

Hakkımda

Ticari Gayrimenkul Uzmanı&Yatırım Danışmanı

1981 yılında İstanbul"da doğdum. Tarabya Kemal Atatürk Lisesinin ardından 1999 yılında Yeditepe üniversitesi Uluslararası ilişkiler, 2003 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi işletme Fakültesinden mezun oldum.

2001 yılında Profesyonel iş hayatıma Tekstil sektörü ile başladım farklı pozisyonlar"da satış tecrübesinin ardından 2003 yılında Calvin Klein, Iceberg, Pinko, Toy G markalarının Türkiye Mümessili olan Golden Agent II Şirketinde Toptan ve Perakende Satış müdürlüğü görevini yerine getirdim.
2006 yılında Salomon Markasının Türkiye Mümessili CMS Spor Şirketinde Marka Müdürlüğü görevini 3 yıl sürdürdükten sonra askerlik görevimi tamamlamak için görevimden ayrıldım.

2010 Yılında ailemize ait bir gayrimenkulü kiralamak amacı ile Profesyonel yardım almak için gittiğim Remax Pro Gayrimenkule müşteri olarak gidip iş hayatıma danışman olarak devam ettim.
2011 Yılında Remax Pro Finanskent Proje Ofisinin Yöneticisi ve ortağı olarak başladığım görevime, 2013 yılından Re/max Pro gayrimenkulün Broker ve Genel Müdürü olarak devam ettim.2017 ocak ayı itibarı ile Pro Gayrimenkuldeki ortaklığımı sonlandırarak 2017 Mart ayı itibarı ile Remaxin Kağıthane-Ayazağa bölgesi Vadistanbul Franchiseını alarak yeni ofisim Re/max İnvesti açtım.

ALDIĞIM EĞİTİMLER ve SEMİNERLER

Kariyeriniz Eğitimi,
CCIM 101 Eğitimi,
CCIM 104 Eğitimi,
Bugünün Piyasasın da Portföy Almak Eğitimi,
Ticari Gayrimenkul Danışmanlığın da Farkındalık Eğitimi,
Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek DRES Eğitimi,
Konut Projeleri Satış Uzmanlığı Programı Eğitimi,
Mpire Manangment People İn Real Estate Eğitimi,
TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Fiyatlandırma Eğitimi.
RESM İleri Broker Eğitimi.

Portföylerim

Bu Danışmana Ait İlan Bulunamadı !
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!