Doğa Koleji'ne "Yılın En İtibarlı Özel Temel Eğitim Kurumu" ödülü

Doğa Koleji, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri "Özel Temel Eğitim" kategorisinde "Yılın İtibarlısı" ödülünün sahibi oldu
Doğa Koleji'ne "Yılın En İtibarlı Özel Temel Eğitim Kurumu" ödülü
Tarih : 24.1.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Doğa Koleji, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 'Özel Temel Eğitim' kategorisinde 'Yılın İtibarlısı' ödülünün sahibi oldu.

Doğa Koleji'nden yapılan açıklamaya göre, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, bu yıl 9. kez 'Yılın İtibarlıları'nı ödüllendirdi. 70'in üstünde kategoride öne çıkan markalar, 'Yılın İtibarlısı' olarak ödüllerine kavuştu.

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen yarışmada, '2022 yılında itibarını en çok artıran markalar' halk oylamasıyla belirlenerek ödüllendirildi.

Türkiye geneli 102 kampüsü ve fark yaratan eğitim içerikleriyle Doğa Koleji, 'Özel Temel Eğitim' kategorisinde 'Yılın İtibarlısı' ödülünün sahibi oldu.

12 ilde, 70 kategoride, 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen ve yıl içinde itibarını en çok artıran markaların ödüllendirildiği araştırmada, kendi kategorisinde ödülün sahibi olan Doğa Koleji başarısını bir kez daha gösterdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Doğa Koleji Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Pınar Bahçekapılı, Cumhuriyetin 100, Doğa'nın 20. yılında bu ödülü almaktan dolayı gururlu olduklarını belirterek, 'Ekip arkadaşlarıma, tüm Doğa ailesine, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum.' ifadesini kullandı.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!