Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?

Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
Tarih : 02.03.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.

5 farklı grup altında incelenen Gayrimenkuller arasında yer alan endüstriyel gayrimenkuller diğer adı ile sanayi gayrimenkulleridir. Sanayi pazarına uygun olarak üretilen endürstiryel gayrimenkullere örnek vermek gerekirse, fabrikalar, depolar, imalathaneler, antrepolar ve sanayi tesisleri başlı başına birer endüstriyel gayrimenkuldür.

Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) adresinden düşük fiyatlı, ihtiyacınıza uygun olan bir çok sanayi gayrimenkulu ( endüstriyel gayrimenkul ) tesisini görebilirsiniz. Endüstriyel gayrimenkul alanında asıl amacımız ziyaretçilerimizin istedikleri özelliklerde bulunan yapılar ile tanışması ve mümkün olduğundan en hızlı süre içerisinde sonuç odaklı kiralamanın yapılmasıdır. Sürdürlebilir tesislerle alakalı ilanların tamamını sitemizden inceleyebilir ve ilan sahipleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Sanayi tipi, fabrika tipi yapılarda tesis konumları oldukça önemlidir. Tesisin kurulduğu arsanın lokasyonu, sanayi bölgesine olan yakınlığı, organize sanayi bölgesinde olup olmaması, ulaşım rahatlığı, genel büyüklüğü vb.. kriterler bu gibi alanların kiralanması ve satın alınmasında dikkat edilecek olan en önemli faktörlerdir. Endüstriyel gayrimenkul ürünlerinin değerlemesi yapılacağı zaman bu bilgilerden yola çıkılarak taşınmaza en yakın konumlu, aynı olan veyahut muadil olan yapıların şartlarına bakılarak emsalleri baz alınmaktadır.

Endüstriyel gayrimenkullerde genellikle üretime dayalı veya dağıtıma dayalı bir faaliyet sürdürülebilmektedir. Özel bir amaç için inşaa edilen sanayi tipi, endüstriyel gayrimenkuller için kiralama yapılacağı zaman veyahut satın alınması planlandığında kesinlikle profesyonel bir değerleme uzmanından destek almanız önerilmektedir. Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) adresinde yer alan danışmanları tek tek inceleyebilir ve portföylerinde sanayi tipi, endüstriyel gayrimenkuller bulunan profesyoneller ile çalışabilirsiniz.

Endüstriyel gayrimenkullerin ve tesislerin değerlemesi için uzman değerleme ekiplerinin incelemesi ve kontrolünün sonucunda meydana gelecek sonuçlar ile haraket etmenizi öneririz.
 

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri
  Alışveriş Merkezi Kiralama Hizmetleri ile alakalı bir çok bilgiye yer verdiğimiz Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) adresimizdeki incelemelerinizi yapabilir ve kiralık alanlar için sitemizi inceleyebilirsiniz.
  14.1.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz