Eşarj'ın elektrikli araç istasyon ağına Erenköy Vertical da dahil oldu

Enerjisa Enerji'nin çoğunluk hisselerine sahip olduğu Eşarj'ın elektrikli araç istasyon ağına Erenköy Vertical da dahil oldu
Eşarj'ın elektrikli araç istasyon ağına Erenköy Vertical da dahil oldu
Tarih : 19.01.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

ANKARA (AA) - Enerjisa Enerji'nin çoğunluk hisselerine sahip olduğu Eşarj'ın elektrikli araç istasyon ağına Erenköy Vertical da dahil oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Enerjisa Enerji'nin yüzde 94 ile çoğunluk hisselerine sahip olduğu Eşarj, Türkiye'deki elektrikli araç şarj istasyon ağını genişletmeye devam ediyor.

Erenköy Vertical ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Eşarj, Erenköy Vertical'in halka açık otopark alanında 120 kilovatsaat kapasiteli, yüksek hızlı, 2 soketli şarj cihazı kurdu. İstasyonu kullanan müşteriler elektrikli araçlarının bataryalarını 30 dakikada yüzde 80 dolulukla şarj edebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Eşarj Yönetim Kurulu Başkanı ve Enerjisa Enerji CEO'su Murat Pınar, şunları kaydetti:

'Biz hem Enerjisa Enerji hem de Eşarj olarak büyüyen Türkiye'nin enerji dönüşümüne öncülük ediyoruz. Müşterilerimizin enerjiye daha hızlı, güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde erişimini sağlayabilmesi için projeler geliştiriyoruz. Bu noktada ekosistemimizi yaptığımız iş birlikleri ile kuvvetlendiriyoruz. Bulunduğu lokasyon itibarıyla Vertical buluşma noktası olmasının ötesinde müşterilerine sürdürülebilir, doğa dostu, yaratıcı, yenilikçi, samimi, doğal bir atmosfer ve yaşam alanı sunması açısından Eşarj müşterileri için de sıkça tercih edilecek bir alan olacağına inanıyorum.'

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!