File Market'e Kiralık Yerim Var

File markası için kiralık yer önerisinde bulunmak isteyenler, mülkünün ideal kiracısının File Market olduğunu düşünenlerin uğrak noktası Kurumsal Kiracı A.Ş.´ye hoşgeldiniz.
File Market'e Kiralık Yerim Var
Tarih : 02.03.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

File markası için kiralık yer önerisinde bulunmak isteyenler, mülkünün ideal kiracısının File Market olduğunu düşünenlerin uğrak noktası Kurumsal Kiracı A.Ş.´ye hoşgeldiniz.

Bir BİM iştiraki olan FİLE markası için en az 1000 metre kare ile 2000 metre kare arasında alana sahip olmanız gerekmektedir. Şayet kiralık yeriniz File markası için uygun olacak ise öncelikli olarak kaç M2 olduğuna bakılacaktır. Eğer File Market´e kiralamak istediğiniz yer belirlenen aralıklarda ise hemen sitemize ücretsiz üyeliğinizi tamamlamanızın ardından " Ücretsiz İlan Ver " sekmesini tıklayabilir ve üyeliğinizde olduğu gibi, tamemen ücretsiz olan ilan ekleme sisteminden yararlanabilirsiniz.

Kiralık yer önerisinde bulunabileceğiniz bir marka olan FİLE için Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) sizler adına hizmetlerini en iyi şekilde sunabilmektedir. Hızlı bir şekilde market sayısını arttırma amacında olan marka için sizlerde uygun şartlarda olan yerlerinizi önerebilirsiniz. Yüzlerce kurumsal markanın ve kurumsallaşma aşamasında olan firmanın takibinde olan portalımızda ilanlarınızı ekleyerek binlerce görüntüleme alabilirsiniz.

1995 yılında ülkemizin perakende satış konusunda yüksek indirimler sunan markası BİM´in 2015 yılı içerisinde farklı ve yeni satış modeli olan FİLE mağazaları gün geçtikçe yeni şubelerini ülke genelinde açmaktadır. Kişisel bakım, gıda, temizlik vb.. alanlarda yüksek kaliteli standartlarda üretilmiş ve daima düşük fiyatlardan tüm ürünlerin satışa sunuldupu File´de alışveriş yapanların sayısı gittikçe artmaktadır. FİLE markasının sizlerin mülklerinde kiracınız olması dahilinde pek çok avantajdan da yararlanmış olacaksınız. Öncelikle eşsiz tasarımı ile hazırlanan FİLE magazasında açılış için mülkünüzde güzel bir dekorasyon yapılacak ve mülkünüzde bu devasa markanın kiracınız olması ile değer artışı olacaktır. FİLE mağazalarında ortalama 4000 kadar farklı ürünün satışı yapılmaktadır.

İlanlarınızı yukarıda bahsettiğimiz menü aracılığı ile sitemize ekleyebilir ve arayışlarını listeleyen FİLE yetkililerine görüntülenme alabilirsiniz. Ülke genelinde pek çok il ve ilçede arayışı bulunan FİLE markasına uygun ilanlarınızı eklemeden önce mutlaka mülkünüzün 1000 m2 ile 2000 m2 arasında olduğuna emin olun. Onun haricinde ilan eklerken olmazsa olmazları sizlerle paylaşalım;

* Kiralanacak mağazanın İl, İlçe, Mahalle, Cadde, Sokak ve No´su mutlaka yer almalıdır.

* Kiralayacak kişi ve firmanın ad soyad, firma adı ve irtibat numarası mutlaka ilan detayında yer almalıdır.

* Kiralanacak olan alanda mağaza niteliği avm içi mi, arsa mı, bina altı mı bu detayları ilan seçenklerinden seçmelisiniz.

* Tek katta net satış alanı kaç m2 ise onu belirtmelisiniz.

* Deponuz var mı onu açıklama kısmında belirtmenizi öneririz.

* Şuanda kiralanmak istenen yerin içinde kiracı var mı? belirtilmelidir.

* Mülkün kapalı otopark imkanı bulunmakta mıdır? Belirtmeniz gerekir.

* Açık otoparkı varmı belirtmek gerekmektedir.

* İskan durumu ile ilgili bilgi verilmelidir.

* İmar durumu ile ilgili bilgi verilmelidir.

FİLE MARKET firmasına dükkan önerme, magaza önerme gibi talepleriniz için geç kalmayın. Web sitemize ilanlarınızı ekleyerek pek çok markanın kontrolünde olan Kurumsal Kiralamada Türkiye´nin lider firmasının portalında yer alın..
 

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz