Gayrimenkulümü En Yüksek Fiyattan Kiralamak İstiyorum

Herkes gayrimenkulünü en yüksek kira getirisi ile kiralamak ister. Bu hedef için pazalama sürecinde ince detaylara dikkat etmeniz sizi daha doğru sonuçlara ulaştıracaktır.
Gayrimenkulümü En Yüksek Fiyattan Kiralamak İstiyorum
Tarih : 20.11.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

Herkes gayrimenkulünü en yüksek kira getirisi ile kiralamak ister. Bu hedef için pazalama sürecinde ince detaylara dikkat etmeniz sizi daha doğru sonuçlara ulaştıracaktır. Dükkanlarınızı, mağazalarınızı, plaza katlarınızı hem değerlerine değer katacak şekilde kiralamak, hemde prim yapmasını sağlamak aslında tamamen sizin elinizde. Gayrimenkulünüzü yüksek kira getirisi ile kiralamak için izlemeniz gereken en doğru yolları bazı örnekler ile bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Yer arayışındaki firmalarımız için ücretsiz ilan oluştur ve yerini öner

Doğru İlan Oluşturma

Kısa başlıklar ve paragraflar halinde sizlere aktaracağımız bu içeriğimizde, gayrimenkulünüzü en yüksek fiyattan kiralayabilmeniz için öncelikle Kurumsal Kiracı A.Ş. (
www.kurumsalkiraci.com ) adresinde doğru bir ilan oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız bu ilanınızda kiralanmasını istediğiniz gayrimenkulünüzü en iyi şekilde anlatmanızın önemi çok büyüktür. Unutmayın ki dijital çağda olmamız nedeniyle firmalar kiralama yapacakları gayrimenkulleri öncelikle ilanlar ve sunumlar üzerinden incelerler. İlanın tam ve eksiksiz olması bu nedenle çok önemlidir. Bu konuda sizler için hazırlamış olduğumuz diğer bir konu olan " Gayrimenkul İlanı Vermek İstiyorum " başlığını inceleyerek nasıl ilan verilmeli, nelere dikkat edilmeli görebilirsiniz.

Doğru Zamanlama

Gayrimenkullerinizi en yüksek fiyattan kiralamak istiyorsanız diğer dikkat edeceğiniz konuysa doğru zamanlamadır. Doğru zamanlama kararından kısaca bahsetmek gerekirse, kiralamak istediğiniz gayrimenkulü olması gereken en yüksek fiyatlardan kiraya vermek istiyorsanız bu kararı doğru bir zamanda almanız gerekecektir.

Gayrimenkulünüze gelen tekliflerin gerçekten değerinin teklifi olup olmadığı veya daha yüksek tekliflerinde gelebileceğini düşünüyorsunuz. Bu süreci iyi yönetmeniz için gayrimenkulünüzün tüm özelliklerine hakim olmanız gerekmektedir. Ayrıca gayrimenkulünüze teklif verenin gayrimenkulünüzü kiraladığında hangi işi yapacağı ve bu işe sizin mülkünüzün ne kadar yararlı olacağıda düşünmelisiniz.

Örnek verecek olursak, tabela ve reklam değeri bulunan bir gayrimenkulün bu değerlere ihtiyacı olmayan bir firmaya kiralanması ne kadar doğru olacaktır. Veya ön kullanım alanı ve bacası bulunan dükkanın bir tekstil atölyesine kiralanması ne kadar doğrudur. Mülkün özelliklerinden tam anlamı ile yararlanamayacak olan kiralama talepleri malesef mülklerinize tam değerini sunamayacaktır. Daima düşük teklifler sunulacaktır. Şayet mülkün tüm özelliklerini kullanabilecek olan bir firmadan teklif alacak olsanız, mutlaka kiralama konusunda en yüksek teklifi o firmadan alacaksınızdır.

Yer arayışındaki firmalarımız için ücretsiz ilan oluştur ve yerini öner

Doğru Fiyat Tercihi

Güzel geniş bir ön kullanım alanı olan bir site girişindeki mülkü bölgede hiç de rakibi bulunmayan bir marketin kiralamak istemesi ile, bir tekstil firmasının atölye olarak kullanmak istemesi durumu çok farklı olacaktır. Bu mülkü tekstil firmasının kiralaması mülkün değerine bir katkısı olmayacak ancak çok fazla ziyaretçi alan bir markanın kiralaması hem mülk değerini arttıracak, hem de çevrede bulunan binaların primini arttıracaktır. Bu nedenle yukarıda da bahsettiğimiz gibi doğru zamanda, doğru firmaya kiralama yapılması gerekmektedir.

Son olarak kiralama için doğru fiyata karar vermek gerekir. Bölgedeki diğer mülkler üzerinden fiyat kıyaslaması yapılmalı ve karar verilmelidir. Bu gibi durumlar için Kurumsal Kiracı A.Ş. ( 
www.kurumsalkiraci.com )  mülkünüzü en iyi şekilde kiralayabilmeniz için binlerce kurumsal firmanın da takibinde olduğu web sitesinde yer alma imkanı sunmaktadır. Web sitemizde bulunan " İlan Ver " butonu aracılığı ile mülkünüze en yüksek kira getirisini alabileceğiniz firmalara ulaşabilmeniz için ilanınızı oluşturabilirsiniz.

Yer arayışındaki firmalarımız için ücretsiz ilan oluştur ve yerini öner

Profesyonel destek almak istediğiniz durumların da olabileceğinin farkındayız. Bu gibi durumlar için ise sayfamızda bulunan danışmanları inceleyerek size göre en iyisi ile irtibata geçebilirsiniz.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!