Gratis, 2 yeni ödülün sahibi oldu

Gratis, e-Ticaret Ödülleri'nde "Yılın Yükselen Kişisel Bakım Sitesi" kategorisinde ve 2021 Yılının 21 Markası Ödülleri'nde "En Beğenilen Kozmetik Markası" kategorisinde birinci oldu
Gratis, 2 yeni ödülün sahibi oldu
Tarih : 14.03.2022
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Gratis, Pazarlama Türkiye tarafından gerçekleştirilen e-Ticaret Ödülleri’nde 'Yılın Yükselen Kişisel Bakım Sitesi' kategorisinde ve Discovery The Talent ile DORinsight Araştırma iş birliğinde gerçekleştirilen 2021 Yılının 21 Markası Ödülleri’nde 'En Beğenilen Kozmetik Markası' kategorisinde birinci oldu.

Gratis'ten yapılan açıklamaya göre, kurulduğu günden bu yana birçok farklı alanda ödüllerin sahibi olan Gratis, 2022 yılının ilk çeyreğinde aldığı ödüllerle de sektördeki öncülüğünü sürdürüyor.

Pazarlama Türkiye tarafından halk oylaması ile gerçekleştirilen oylama sonucunda Gratis, mağazalarının yanı sıra web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden de müşterilerine en iyi hizmeti sağlayarak “Yılın Yükselen Kişisel Bakım Sitesi' kategorisinde rakiplerini geride bırakarak birincilik ödülünü kazandı.

Gratis, aynı zamanda Discovery The Talent ve DORinsight Araştırma iş birliği ile 2021 Yılının 21 Markası’nın belirlendiği ödül töreninde online anket paneli NAPOLYON üzerinden 182 üniversite ve öğrencilerine ulaşılarak yapılan online anket sonucunda 2021 yılının “En Beğenilen Kozmetik Markası” kategorisinde de birinci oldu.

- 2022 yılında 4 yeni ödül aldı

Faaliyet göstermeye başladığı 2009 yılından bu yana birçok farklı alanda 30’dan fazla ödüle layık görülen Gratis, 2022 yılının ilk 2 ayında 4 farklı birincilik ödülünün de sahibi olmayı başardı.

Son olarak “Yılın Yükselen Kişisel Bakım Sitesi' ve “En Beğenilen Kozmetik Markası” kategorilerinde ödül alan Gratis, kadın istihdamındaki sektör liderliğini sürdürerek Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen “Kadın Dostu Şirketler” araştırmasında bu yıl da ilk 100 şirket arasında yer alarak “Kadın yönetici oranı en yüksek şirket” kategorisinde birinciliğini duyurdu.

Öte yandan Gratis, Pazarlamasyon.com ve dünyanın önde gelen araştırma şirketi Nielsen Türkiye tarafından bu yıl 3’üncü kez gerçekleştirilen Türkiye’nin en teknolojik markaları araştırması Tech Brands Turkey kapsamında 'Kişisel Bakım Sektörü' kategorisinde de 3’üncü kez birinci olmayı başardı.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!