Gratis, "Kampüste" projesiyle 10 bini aşkın üniversite öğrencisiyle buluştu

Etkinlikler, İstanbul Marmara, Yıldız Teknik, Trakya, Anadolu, Gazi, Hacettepe, Akdeniz, Dokuz Eylül, Balıkesir ve Uludağ üniversitelerinde yapıldı
Gratis, "Kampüste" projesiyle 10 bini aşkın üniversite öğrencisiyle buluştu
Tarih : 10.11.2022
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Gratis, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği 'Gratis Kampüste' projesi ile Türkiye'nin farklı illerinde yer alan 10 üniversitede etkinlik düzenledi.

Gratis'ten yapılan açıklamaya göre, 'Güzel bak kendine' sloganı ile 13 yıldır hizmet vermeye devam eden marka, projeyle üniversite kampüslerinde gerçekleştirdiği eğlenceli etkinlikleri ve hediyeleriyle öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim yılına güzel başlamasına olanak sağladı.

İstanbul'dan başlayıp Edirne, Eskişehir, Ankara, Antalya, İzmir, Balıkesir ve Bursa olmak üzere 8 ildeki 10 farklı üniversitede toplamda 18 gün boyunca etkinlik düzenlenen proje kapsamında 10 bini aşkın üniversite öğrencisiyle bir araya gelindi.

Gratis Kampüste etkinlikleri, İstanbul Marmara, Yıldız Teknik, Trakya, Anadolu, Gazi, Hacettepe, Akdeniz, Dokuz Eylül, Balıkesir ve Uludağ üniversitelerinde yapıldı.

Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören Gratis Kampüste etkinlikleri sonunda ise öğrencilerin kampüslerinde sosyalleşirken ihtiyaçları olabilecek paketlerden oluşan 50 bini aşkın hediye dağıtıldı.

Dermapell, Flormar, Elidor, Haribo, Nivea, Simple, Rexona, Signal ve Gilette Venüs markalarının yanı sıra Gratis'in özel markaları arasında yer alan Beaulis, Bee Beauty, Benri, Eklips ve LYKD markalarının desteğiyle gerçekleştirilen proje ile Türkiye çapındaki bütün üniversitelere ulaşılması ve her yıl binlerce öğrenciyle bir araya gelinmesi hedefleniyor.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!