Hakkımızda

Kurumsal Kiracı ne demek ? İnsanlarca oluşturulan ve belli düzeni, yasası, ilkesi bulunan müesseselere kurum denir. Bununla ilgili olan, değişik birim, departman ve fonksiyonlarıyla bir kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olmasına kurumsal denilmektedir. Kurumsallık bir şirketin, kuruluşun tek bir kişiye bağlı olmadan işleyebilmesi, devamlılık sağlaması ve geliştirilmesini kapsamaktadır. Biz bu yapıya sahip kiracı adaylarına kısaca kurumsal kiracı diyoruz. 

 

Kurumsalkiraci.com Türkiye’nin yatırımcılara özel ilk ve tek emlak sitesidir. Geliştirdiğimiz sistem, üyelerimizin detaylı ilanlar yayınlamasını, ilgilendiği ilanları takip etmesini ve birbirleriyle doğru konu başlıkları üzerinden hızlı ve güvenli iletişim kurmasını sağlamaktadır.

 

Kurumsalkiraci.com gayrimenkullerin anlık işlem gören yatırım enstrümanları arasında yerini almasını hedeflemektedir. Bu nedenle, ilanlarını ticari kullanıma uygun kategorilerle sınırlayan Türkiye’nin ilk ve tek emlak portalıdır.

 

Kurumsalkiraci.com aracılık hizmeti yapmamaktadır ve emlak komisyonu gibi ücretler almamaktadır. 

 

Sizleri en hızlı sonuca ulaştırmak ve doğru yönlendirmek için tüm ekibimizin özveriyle çalıştığına emin olabilirsiniz. Mesaj, talep ve önerileriniz için iletişim bölümümüzden bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

 

Saygılarımızla 

Kurumsalkiraci.com Ekibi 

Bizi Takip Edin :
App Store Google Play Store Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz