Hakkımızda

 

Kurumsal kiracı ne demek ? İnsanlarca oluşturulan belli düzeni, yasası ve ilkesi bulunan müesseselere kurum denir. Bununla ilgili olan, değişik birim, departman ve fonksiyonlarıyla bir kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olmasına kurumsal denilmektedir. Kurumsallık, bir şirket kuruluşunun tek bir kişiye bağlı olmadan işleyebilmesi, devamlılık sağlaması ve geliştirilmesini kapsamaktadır. İnsanlar bu yapıya sahip kiracı adaylarına kısaca kurumsal kiracı olarak tanımlamaktadır.

 

Kurumsalkiraci.com, Türkiye’nin ilk ve tek ticari emlak portalıdır. Bu nedenle kategorileri sadece ticari kullanıma uygun gayrimenkullerden oluşmaktadır.

 

Kurumsalkiraci.com, çalışma prensibi olarak proptech yapıyı benimsediğinden sisteminde en gelişmiş yazılım alt yapısı, data yönetimi ve algoritmaları kullanmak birinci önceliğidir ve yayınlanan ilanlardan emlak komisyonu talep etmemektedir.

 

Kurumsalkiraci.com, bireysel, ticari ve kurumsal üyelerini  belirlenen kriterler üzerinden otomatik eşleştiren multipleks bir yapıya sahiptir.
 

Sizleri en hızlı sonuca ulaştırmak ve doğru yönlendirmek için tüm ekibimizin özveriyle çalıştığına emin olabilirsiniz. Mesaj, talep ve önerileriniz için iletişim bölümümüzden bizimle irtibat kurabilirsiniz.  

 

 

Saygılarımızla

Kurumsalkiraci.com Ekibi

Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz