Hakkımızda

 

 

Türkiyen’nin ilk ticari emlak portalı Kurumsalkiraci.com’a hoş geldiniz.

Biz, ticari emlak ihtiyaçlarına özel çözümleri başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir deneyime dönüştürmek için buradayız.

Kurumsalkiraci.com, inovasyonu DNA'sında taşıyan bir proptech girişimidir. Ticari emlak dünyasını kökten değiştirmeyi amaçlıyoruz ve bunu yaparken en son teknolojileri ve akıllı veri analizini kullanıyoruz. Kullanıcılarımızın en iyi gayrimenkul seçeneklerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için güçlü yazılım alt yapımızı ve özelleştirilmiş algoritmalarımızı kullanıyoruz. Sizin için en uygun seçenekleri bulma konusundaki tutkumuz bizi farklı kılıyor.

Kurumsalkiraci.com, üyelerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak için tasarlanmış çok katmanlı bir platforma sahiptir. Bireysel, danışman ve kurumsal üyelerimizi belirlediğimiz özel kriterler doğrultusunda otomatik olarak eşleştiriyoruz. Siz odaklanırken, en iyi sonuçları elde etmek için arkada biz varız!

Ekip olarak, ticari emlak arayışınızı daha hızlı ve verimli hale getirmek için tutkuyla çalışıyoruz. Herhangi bir soru sormak, talepte bulunmak veya önerilerde bulunmak isterseniz, bize ulaşmaktan çekinmeyin. İletişim bölümümüzden kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Sizin için buradayız ve en iyi ticari emlak deneyimini yaşamanızı sağlamak için sabırsızlanıyoruz.
 
KurumsalKiraci.com, ticari emlak dünyasını değiştiren bir hareketin parçası olmanızı bekliyor.

 

Saygılarımızla,

Kurumsalkiraci.com Ekibi.

 

 

   

Kurumsalkiraci.com, İtü çekirdek kuluçka merkezi girişimleri arasında yer almaktadır.

 

Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!