HERKES EN İYİ YATIRIMI YAPMAK İSTER.

Sevgili dostlar herkese merhabalar. Ben Kurumsalkiraci.com 'un kurucusu Sezer Turak. Kurumsalkiraci.com‘u neden ve hangi amaçla kurduğumuzu bir de yatırımcı perspektifinden anlatmak istedik.
HERKES EN İYİ YATIRIMI YAPMAK İSTER.
Tarih : 19.03.2021
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

Öncelikle sektör dışı okurlarım da olacağı için konuya bir kaç bilgi aktararak başlamak isterim. İnsanlık için barınmak var oluşumuzdan beri en önemli ihtiyaçlarımızdan biridir. Avcı toplayıcılara kadar geri gitmeden hemen yakın tarihten bahsedecek olursak. İnsanlık tarım devrimiyle birlikte, gayrimenkulü ihtiyaçlarına yönelik geliştirmeye başlamıştır. Depo, iş yeri, fabrika vs. örnekler bunlardan bazıları.

 

İnsanlar birlikte yaşayarak organize bir şekilde ulaşım, eğitim, alışveriş vb. İhtiyaçlarını daha hızlı ve ekonomik çözmeye başlayınca bunu daha da geliştirerek kentselleştiler. Böylece kırsal bölgelere göre kentlerin olanakları daha fazla olması nedeniyle kırsaldan kentlere doğru yolculuk başlamış oldu. Bu yolculuğun başlaması kentlerin yoğunlaşmasına ve gayrimenkule olan talebinin artmasına sebep olmuştur. Talep artınca fiyat artar fiyat artınca arza yüklenilir grafikler aşağı yukarı devam eder gider. Kapitalizmin kenarından geçerek gayrimenkul piyasasının biraz daha tekniğine doğru ilerleyelim.
Şahıs ve şirketlerin varlıkları finansal ve maddi varlıklar omak üzere ikiye ayrılır. Finansal varlıklar enflasyondan etkilenebilir ve zamanından önce çözülürse ya da hareket edilirse değer kaybı yaşanabilmektedir. Maddi varlıklar enflasyondan etkilenmez fakat genel konjonktürden etkilelenerek değer kaybedebilirler. Maddi varlıkları da kendi içinde spekülatif yatırımlar ve kira getirili yatırımlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

 

Evet şimdi bu bilgilerden sonra Kurumsalkiraci.com u neden ve ne için kurduğumuza gelebiliriz. Kurumsalkiraci.com Türkiye'nin yatırımcılara özel gayrimenkuller üzerine uzmanlaşmış ilk ve tek emlak portalıdır. Öyle bir yatırım enstrümanı düşünün ki enflasyondan ektilenmeyecek, zamanından önce satmak istediğinizde değer kaybetmeyecek ve hemen satılabileceksiniz. Ayrıca genel konjonktürden çok fazla etkilenmeyecek, spekülasyonlara dayanıklı ve aynı zamanda kira geliri elde edeceğiniz. Yatırım sepetinizde kesinlikle olması gereken güvenli, hızlı ve yüksek kazançlı dünya çapında gayrimenkuller üreteceğiz. Sektörümüze dünyanın her yerinden daha fazla yatırımcı çekerek ticari işlemi ve istihdama katkı sağlayacağız. Franchise firmaları, uzman gayrimenkul danışmanları, emlak geliştirme uzmanları, kurumsal firmalar, bankalar, okullar, hastaneler, devlet kurumları birlikte en iyisini yapacağız. Türkiye küçükten büyüğe daha sağlam analizlerle kurulmuş dünyaya açılabilen ticarethanelerle ekonomisini daha da sağlamlaştıracağız.

 

“Büyüme ve gelişmemize katkı sağlayacak tüm birleşme ve iş ortaklıklarına açık olduğumuzu bildirir, sizleri www.kurumsalkiraci.com portalında görmekten onur duyarız. Sevgi ve Saygılarımızla..."

En Yeni İçerikler
Bizi Takip Edin :
App Store Google Play Store Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz