İlan Sistemi

 

 

Kurumsalkiraci.com İlan Sistemi ve Avantajları  

 

 Kurumsalkiraci.com, emlak ve dijital teknolojiyi birleştiren Proptech yapıyı benimsediğinden gayrimenkulünüzü fiziki pazarlamaya göre, daha büyük ve etkili  bir kitleye ulaştırır.

 

 Sadece ticari kullanımlı gayrimenkullerden oluşan sistemimizde, mülkleriniz diğer gayrimenkul çeşitleri arasında kaybolmaz.

 

 2 milyondan fazla ticari kullanımlı gayrimenkulün fiziki olarak analizini yapmak ve yerinde görmek mümkün olmadığından kurumsal firmalar ve yatırımcılar gayrimenkulleri ilan sistemleri üzerinden daha avantajlı ön incelemeye tabi tutarlar.

 

 Kurumsal firmalara ve yatırınmcılara ulaştığınızda mülkünüzü anlatan bir sunum dosyanız olması şansınızı %80 arttırır. Kurumsalkiraci.com üzerinde ilan oluşturmanız, sizi ekstra olarak sunum dosyası hazırlamaktan kurtarır ve size ait bir ilan linkiniz olur.

 

 İlan sistemimiz kurumsal firmaların ve yatırımcıların sorduğu sorularla sisteme giriş yapmanızı sağlayarak rakiplerinize göre çok daha bilgili bir anlatımınız olmasını sağlar.

 

 Kurumsalkiraci.com hiçbir emlak komisyonu almadan, satış veya kiralama sırasında maliyetlerinizin düşmesini sağlayarak, doğrudan satışı/kiralamayı gerçekleştirebilmenize olanak sağlar.

 

 Uzak mesafeleri yakınlaştırarak sizi, uzak şehirlerdeki yatırımcılar ile buluşturur.

 
 

İlan Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 Gayrimankulünüzü her açıdan fotoğraflayarak, inceleyenlerin tüm detayları görmesini sağlayın.

 

 Mülk ile ilgili her türlü konuya hakim olan kişinin iletişim bilgilerini girerek, iletişimin doğru ilerlemesini sağlayın.

 

 Mülkünüzün sokak ismine ve bina numarasına kadar detaylı bir şekilde açık adresini belirterek yerinizin daha kolay bulunmasını sağlayın.

 

 Kurumsalkiraci.com’un size yöneltmiş olduğu tüm soruları, tam ve doğru şekilde girerek, inceleyenlerin doğru ve tam bilgi almasını sağlayın.

 

 Açıklama yazısında, gayrimenkulünüz hakkında tüm bildiklerinizi geçmişini ve bölgede gelecekte oluşacak yenilikleri anlatarak inceleyenlerde bir vizyon oluşmasını sağlayın.

 


Etkili ilanlar oluşturmak istiyorsanız  www.kurumsalkiraci.com/ilan-standartlari  sayfamızı lütfen ziyaret ediniz.

Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz