İlan Sistemi

 

 

Kurumsalkiraci.com İlan Sistemi ve Avantajları  

 

 Kurumsalkiraci.com, emlak ve dijital teknolojiyi birleştiren Proptech yapıyı benimsediğinden gayrimenkulünüzü fiziki pazarlamaya göre, daha büyük ve etkili  bir kitleye ulaştırır.

 

 Sadece ticari kullanımlı gayrimenkullerden oluşan sistemimizde, mülkleriniz diğer gayrimenkul çeşitleri arasında kaybolmaz.

 

 2 milyondan fazla ticari kullanımlı gayrimenkulün fiziki olarak analizini yapmak ve yerinde görmek mümkün olmadığından kurumsal firmalar ve yatırımcılar gayrimenkulleri ilan sistemleri üzerinden daha avantajlı ön incelemeye tabi tutarlar.

 

 Kurumsal firmalara ve yatırınmcılara ulaştığınızda mülkünüzü anlatan bir sunum dosyanız olması şansınızı %80 arttırır. Kurumsalkiraci.com üzerinde ilan oluşturmanız, sizi ekstra olarak sunum dosyası hazırlamaktan kurtarır ve size ait bir ilan linkiniz olur.

 

 İlan sistemimiz kurumsal firmaların ve yatırımcıların sorduğu sorularla sisteme giriş yapmanızı sağlayarak rakiplerinize göre çok daha bilgili bir anlatımınız olmasını sağlar.

 

 Kurumsalkiraci.com hiçbir emlak komisyonu almadan, satış veya kiralama sırasında maliyetlerinizin düşmesini sağlayarak, doğrudan satışı/kiralamayı gerçekleştirebilmenize olanak sağlar.

 

 Uzak mesafeleri yakınlaştırarak sizi, uzak şehirlerdeki yatırımcılar ile buluşturur.

 
 

İlan Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 Gayrimankulünüzü her açıdan fotoğraflayarak, inceleyenlerin tüm detayları görmesini sağlayın.

 

 Mülk ile ilgili her türlü konuya hakim olan kişinin iletişim bilgilerini girerek, iletişimin doğru ilerlemesini sağlayın.

 

 Mülkünüzün sokak ismine ve bina numarasına kadar detaylı bir şekilde açık adresini belirterek yerinizin daha kolay bulunmasını sağlayın.

 

 Kurumsalkiraci.com’un size yöneltmiş olduğu tüm soruları, tam ve doğru şekilde girerek, inceleyenlerin doğru ve tam bilgi almasını sağlayın.

 

 Açıklama yazısında, gayrimenkulünüz hakkında tüm bildiklerinizi geçmişini ve bölgede gelecekte oluşacak yenilikleri anlatarak inceleyenlerde bir vizyon oluşmasını sağlayın.

 


Etkili ilanlar oluşturmak istiyorsanız  www.kurumsalkiraci.com/ilan-standartlari  sayfamızı lütfen ziyaret ediniz.

Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!