İlan Standartları

 

Etkili bir ilan fark yaratır ?

 

Başlık 

Başlık, bir slogan gibidir. Yazdığınız her kelime hedef kitlenizi doğrudan etkiler.  Bu nedenle birçok detayı hesaplayıp  bu konuya standart düzeyde bir çözüm bulduk. Siz de bu ayrıntıları dikkate alarak istediğiniz gibi başlıklar oluşturabilirsiniz.

 

Başlık formülü :  Konumu + Durum  + En belirgin fayda 

 

Örnek: 

Kadiköy’de Kiralık Dükkan, Ana Caddeye 10mt Cepheli 

Gebze OSB’de Satılık Fabrika, KDV li 

Eminönü’nde Satılık Dükkan, Yüksek Yaya trafiği 

Maslak’ta Satılık Komple Bina, Yüksek reklam değeri

Beşiktaş’ta Satılık Dükkan, Kurumsal Kiracılı 

 

Açıklama 

Açıklama bölümünüzün çok kısa ya da çok uzun olmamasına dikkat edin. Gayrimenkulünüzün bütün niteliklerini kısa olarak, en çok fayada sağlayan özelliğinden başlayarak sıralı bir şekilde tane tane anlatabilirsiniz. Bölgesi, gelecek yatırımlar,  çevresinde ki kurumsal firmalar, iç özellikleri, dış özellikleri,  bölgenenin ihtiyaçları, reklam değeri,  bilindik önemli yerlere (Kamu binalarına, bankalara, merkeze vb. ) uzaklığı, insan yoğunluğu, ulaşım çeşitliliği ve uzaklığı yani yatırımcıya olan tüm faydalarını yazmalısınız. 

 

Özellikler 

Size sorulan özellikleri doğru doldurmanız ve hepsini işaretlemeniz ilanınızın daha özenilmiş ciddi bir ilan olduğunu gösterir ve daha ön sıralar da çıkmanızı sağlar.

  

Fotoğraflar

İlk sıradaki fotoğraf vitrin fotoğrafınızdır. Fotoğraflarınızı 20-30 adet aralığında ve kaliteli çekmelisiniz. Dikey fotoğraf kullanmanız, sunumuzu bozar ve görselin dar görünmesine sebep olur. Gayrimenkulünüzün çevresini anlatan fotoğraflardan ilanınıza birkaç tane eklemeniz de çok faydalı olacaktır.

 

 


 Üyeliğiniz var ise Ücretsiz İlan Ver butonuna tıkladıktan sonra üye girişi yaparak ilan yayınlayabilirsiniz. Üyeliğiniz yok ise üyeliklere git butonuna tıklayarak size uygun ücretsiz üyeliği oluşturduktan sonra ilanınızı yayınlayabilirsiniz. 

 

 

  

Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!