İlan Standartları

 

Etkili bir ilan fark yaratır ?

 

Başlık 

Başlık, bir slogan gibidir. Yazdığınız her kelime hedef kitlenizi doğrudan etkiler.  Bu nedenle birçok detayı hesaplayıp  bu konuya standart düzeyde bir çözüm bulduk. Siz de bu ayrıntıları dikkate alarak istediğiniz gibi başlıklar oluşturabilirsiniz.

 

Başlık formülü :  Konumu + Durum  + En belirgin fayda 

 

Örnek: 

Kadiköy’de Kiralık Dükkan, Ana Caddeye 10mt Cepheli 

Gebze OSB’de Satılık Fabrika, KDV li 

Eminönü’nde Satılık Dükkan, Yüksek Yaya trafiği 

Maslak’ta Satılık Komple Bina, Yüksek reklam değeri

Beşiktaş’ta Satılık Dükkan, Kurumsal Kiracılı 

 

Açıklama 

Açıklama bölümünüzün çok kısa ya da çok uzun olmamasına dikkat edin. Gayrimenkulünüzün bütün niteliklerini kısa olarak, en çok fayada sağlayan özelliğinden başlayarak sıralı bir şekilde tane tane anlatabilirsiniz. Bölgesi, gelecek yatırımlar,  çevresinde ki kurumsal firmalar, iç özellikleri, dış özellikleri,  bölgenenin ihtiyaçları, reklam değeri,  bilindik önemli yerlere (Kamu binalarına, bankalara, merkeze vb. ) uzaklığı, insan yoğunluğu, ulaşım çeşitliliği ve uzaklığı yani yatırımcıya olan tüm faydalarını yazmalısınız. 

 

Özellikler 

Size sorulan özellikleri doğru doldurmanız ve hepsini işaretlemeniz ilanınızın daha özenilmiş ciddi bir ilan olduğunu gösterir ve daha ön sıralar da çıkmanızı sağlar.

  

Fotoğraflar

İlk sıradaki fotoğraf vitrin fotoğrafınızdır. Fotoğraflarınızı 20-30 adet aralığında ve kaliteli çekmelisiniz. Dikey fotoğraf kullanmanız, sunumuzu bozar ve görselin dar görünmesine sebep olur. Gayrimenkulünüzün çevresini anlatan fotoğraflardan ilanınıza birkaç tane eklemeniz de çok faydalı olacaktır.

 

 


 Üyeliğiniz var ise Ücretsiz İlan Ver butonuna tıkladıktan sonra üye girişi yaparak ilan yayınlayabilirsiniz. Üyeliğiniz yok ise üyeliklere git butonuna tıklayarak size uygun ücretsiz üyeliği oluşturduktan sonra ilanınızı yayınlayabilirsiniz. 

 

 

  

Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2022 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz