Beyoğlu Fatih Sultan Caddesi Üzerinde Kiralık Kurumsal Ofis

Kiralık Ofis
150.000 TL
İstanbul / Beyoğlu
İlan No 3373
İlan Tarihi 06.09.2023
Türü Kiralık Ofis
500
Kimden Mülk Sahibi
Devren Hayır
Bina Kat Sayısı 2
Isınma Tipi Kombi
Tapu Durumu Kat mülkiyeti (iskanlı)
Mülk Sahibi
Samet  Naçar
İletişim

Daha fazla bilgi için Kurumsal Üye olmalısınız.

Açıklama

Lokasyon: Cadde üzerinde, hareketli bir bölgede yer alıyoruz.

Adres: Piyalepaşa Mahallesi, Fatih Sultan Cd. No:26, 34440 Beyoğlu/İstanbul

Çevre: Bina çevresinde bulunan bankalar, restoranlar, kafe´ler, giyim mağazaları gibi bir dizi olanak bulunmaktadır. Bu işletme binasının çevresindeki bu tür olanaklar, işletmenizin günlük ihtiyaçlarını karşılamak ve çalışanlarınızın rahat bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmak için kolay erişim sağlar.

Ulaşım kolaylığı : Binamız, merkezi konumunda bulunmaktadır ve toplu taşıma araçlarına son derece yakındır. Metrobüse 10 dakika, otobüs duraklarına sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca, ana yollar ve caddeler hızlı bir şekilde erişim sağlar, bu da işletmenizin çalışanları ve müşterileri için ulaşımı son derece kolaylaştırır.

Metrekare: Toplam 500 metrekarelik ofis alanımız, iki kat halinde kullanılabilir. 250 metre kare cadde girişi, 250 metre kare ise üst katıdır.

Depreme Dayanıklılık: Bina, güçlü ve depreme dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Prestij ve İmaj: Daha önce OKMEYDANI İş Bankası Şubesi olarak kullanılan binamız, işletmenize prestij katacaktır.
 

Özellikler
    Bina Özellikleri
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!