ÇOK GÜZEL KONUMDA KURUMSALA KİRALIK

Kiralık Dükkan
70.000 TL
İzmir / Karşıyaka
İlan No 3407
İlan Tarihi 28.09.2023
Türü Kiralık Dükkan
365
Kimden Mülk Sahibi
Devren Hayır
Bina Yaşı Sıfır
Giriş Yükseklik (mt) 360
Cephe (mt) 100
Ön Kullanım Yok
Bina Kat Sayısı 9
Baca var Var
Isınma Tipi Merkezi Sistem
Tapu Durumu Kat mülkiyeti (iskanlı)
Mülk Sahibi
BURAK DOKUZER
İletişim

Daha fazla bilgi için Kurumsal Üye olmalısınız.

Açıklama

Dükkanımız İzmir ili Karşıyaka ilçesi İmbatlı Mahallesi 6085 Sokak No:4 adresinde, yeni açılan Ege Üniversitesi Suat Cemile Balcıoğlu Sağlık Yerleşkesinin hemen yan sokağında, Medikal Point Hastanesi’ne yürüme mesafesinde, üç cephesi açık, önünde otopark alanı olan, net 361 m2, 9 katlı sıfır bina altında, yerleşimin yoğun olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Sağlık yerleşkesinin yanında bir de kapalı spor salonu bulunmaktadır, her ikisi de tam olarak açıldığında çok ciddi bir çalışan, hasta, ziyaretçi, sporcu, öğretmen ve hoca nüfusu oluşacaktır.

Konum olarak çok merkezi bir yerde olup 4 tarafı da yüksek katlı sıfır binalar ile çevrilidir. Bina yönetimi oluşmuş olup yaşam başlamıştır. Yönetim ile konuşup alt katta atıl kalan yerin cüzi bir bedel ile depo olarak kullanılabilmesi mümkündür.

Anadolu Caddesi ve Yeni Girne Caddesi’ne çok yakın olup Çevre yoluna 2dk uzaklıktadır.

Zeminler seramik kaplı olup, kiracının kendi ihtiyacına göre genel tadilatını ve temizliğini yapması gerekmektedir.

Bina yönetimi kendi kararı ile dış cephenin ısı yalıtımı ile görselinin değişmesi kararı aldığından, dış cephe tadilatı başlatmıştır; tadilat 1 hafta içinde bitecektir.

Özellikler
    Bina Özellikleri
  • Kapalı Otopark
  • Açık Otopark
  • Güvenlik
  • Su Deposu
  • Fiber İnternet
  • Güvenlik Kamerası
  • Hidrofor
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!