İZMİR MÜSTAKİL MAĞAZA KULELER BÖLGESİ BİVA TOWER KARSISI

9.650.000 TL
İzmir / Bayraklı / Mansuroğlu Mah.
İlan No 671
İlan Tarihi 13.09.2021
Türü Satılık Komple Bina
600
Kimden Mülk Sahibi
Devren Hayır
Bina Yaşı Sıfır
Ön Kullanım Var
Bina Kat Sayısı 4
Aidat YOK
Krediye Uygun Evet
Yapı Durumu Sıfır
Ödeme Detayı Stopaj
Tapu Durumu Arsa Tapusu
Kullanım Durumu Boş
Mülk Sahibi
SERKAN  BEY
Açıklama

 S A H İ B İ N D E N  İZMİR´DE MÜSTAKİL MAĞAZA KULELER BÖLGESİ BİVA TOWER KARSISI 

İzmir´in Manhattan Bölgesi olarak adlandırılan, İş ve Yaşam Merkezinin yükselen değeri Bayraklı´da son dönemlerde Gökdelenler, İş kuleleri, Avm, Otel, Ofis ve Karma Konut projeleri yükselmekle birlikte bölgeye olan talep hat safhadadır. Şu an ki ticari alanlarda kurumsal firmalar bazında hızlı davrananlar en iyi lokasyonları önceden öngörerek yatırımları gerçekleştirmektedir. Bu yüzdendir ki, bir çok firma Alsancak´taki  ve diğer bölgelerdeki müdürlüklerini ve şubelerini Bayraklı lokasyonunda toplamaktadır. Proje´de şu anda kaba inşaatı tamamlanmıs olup, değerlendirmeyi düşünen yatırımcısına teslim edilecektir.

Müstakil mağaza Bayraklı Mansuroglu Mahallesinde ana cadde üzerinde Kırçiçeği Restaurant yanında yer almaktadır. 

Projenin tam karşısında  32 katlı BİVA TOWER  (A+Residence ) projeside  çok hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Mağaza, lokasyon olarak Bayraklı´nın en değerli, en  hareketli ticari bölgesinde yer almakta en büyük ve benzersiz özelliği sadece bu bölgeye uygulanmış olan müstakil ticari alan uygulamasıdır. Yani, mağaza diğer tüm projelerde olduğu gibi apartman altında yer almayıp, MÜSTAKİL ferah tek bir mağaza ve 10 METRE ÇİFT CEPHELİ olarak konumladırılmıştır.  Bodrum + 1. Kat + 2. Kat + Teras + 2 WC+ Mağazanın her iki caddeye kapısı olabilecek ve her iki taraftada ön bahçe kullanım alanı bulunmaktadır.Tüm bunlara ilaveten bu m2 de bir dükkan için çok büyük bir avantaj olan AİDATSIZ  bir mağazadır. Ayrica, yatırımcı, mülkü kiralarken yapacağı faaliyetler için diğer tüm ticari alanlarda olduğu gibi apartmandaki tüm bağımsız bölümlerden muvafakatname almasına gerek olmayacaktır, tek bir mal sahibiyle muhatap olacaktır.

Konum  olarak bölge için çok avantajlı ve benzersizdir. Bankalara, bölge müdürlüklerine, kurumsal isletmelere yürüyüş mesafesindedir. 

Bölgenin çok hızlı gelişmesinden kaynaklı olarak bir çok sektör bölgeye yatırım yapmaktadır. Mağazanın bulunduğu bölge Bankacilik sektörü, Kurumsal Firmalarin Bölge Müdürlüklerinin, Is merkezlerinin, Yiyecek & İçecek işletmelerinin yoğun olduğu cok degerli bir lokasyonda yer almaktadir.

Özellikler
    Bina Özellikleri
  • Açık Otopark
  • WC
Konum ve Sokak Görünümü
* Sokak görünümü için ikonu (sarı adam ikonu) tutup sokağın üzerine bırakın.
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz