Sahibinden kurumsala Kiralık süper konumda dukkan

Kiralık Dükkan
12.000 TL
Konya / Selçuklu
İlan No 3437
İlan Tarihi 03.03.2024
Türü Kiralık Dükkan
43
Kimden Mülk Sahibi
Devren Hayır
Bina Yaşı Sıfır
Giriş Yükseklik (mt) 3
Cephe (mt) Güney
Ön Kullanım Var
Bina Kat Sayısı 5
Baca var Yok
Isınma Tipi Merkezi Sistem
Tapu Durumu Kat mülkiyeti (iskanlı)
Mülk Sahibi
Erol Varan
İletişim

Daha fazla bilgi için Kurumsal Üye olmalısınız.

Açıklama

  

 Selçuklu Ardıçlı Mahallesi 4. Etapta Ticaret Merkezi Bulvarı Başlangıcında Bulunmaktadır. Tam Karşı Kısmına Ticaret Merkezi İnşa Edilecektir.

 

Toplam 6 Etaptan Oluşan Proje 100 Dükkandan Oluşmaktadır. 100 Dükkanadan 75´ İ Bulvar Üzerine Yapılmıştır. Yani Bütün Etapların Ortak Alışveriş Kompleksi Bu Bölge Olacağından Dolayı Ardıçlı Tokideki En Hareketli Bölgede Yer Almaktadır

İş Yerimiz 2 Bölümden Oluşup  43 M2 Oturum Alanına Sahiptir.

Wc Lavabo Mevcuttur.

Cadde Cepheli Olmasından Ötürü Tabela  değeri Yüksektir.

Özellikler
    Bina Özellikleri
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!