İş Bankası'na Kiralık Yerim Var

İş Bankası şubeleri için uygun olduğunu düşündüğünüz yeriniz varsa doğru yerdesiniz. Hemen Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) sitesine ücretsiz üyeliğinizi tamamlayarak ilanınızı ekleyin.
İş Bankası'na Kiralık Yerim Var
Tarih : 02.03.2021
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

İş Bankası şubeleri için uygun olduğunu düşündüğünüz yeriniz varsa doğru yerdesiniz. Hemen Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) sitesine ücretsiz üyeliğinizi yapabilir ve ülkemizin önde gelen bankaları arasında yer alan İş Bankası için eklediğiniz ilan ile yer önerisinde bulunabilirsiniz.

Banka şubeleri için kiralama süreçlerini hızlandıran, kaliteli hizmetler sunan ve mülkünüzün site üzerinde ücretsiz bir şekilde listelenmesini sağlayan firmamız geniş ve fonksiyonel web sitesi içerikleri ile  direk hedef kitlenize erişmenizi sağlamaktadır.

İş Bankası şubelerine kiralamak istediğiniz yeriniz mi var, hemen sitemizde ilanınızı yayınlayın, bankalar ve kurumsal zincirlerin sürekli takibinde olduğu web sitemizde ilanlarınız görüntülenecek ve şube için uygun olarak görülen ilanlar için talepler alınacaktır. Gelecek olan talepler ile arada aracı olmadan direk siz görüşmenizi yapabilirsiniz. Firmamız ayrıca yeni bölgelerde şube açmak, atm yeri aramak vb.. işlemler için bankalardan talepleri toplamaktadır. Eklediğiniz ilanlar içerisinde bu taleplere uygun bir ilan olduğunda otomatik olarak arayışları bulunan bankalara mail gidecek ve hızlı bir şekilde sizlere ulaşmaları sağlanacaktır. Bankalar için özel olarak geliştirmiş olduğumuz kurumsal üyelikler sayesinde yeni arayışları bulunan bankalar bir çok raporu alabilir, taleplerini filtreleyebilir ve en doğru ilana ulaşabilirler.

Bankaların kiracınız olması için ekstra bir masraf harcamanıza, araya bir aracı koymanıza gerek yok. Direk web sitemize ilanınızı ekleyebilir ve kiralama süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Dilerseniz sitemizden ekstra ilan paketleri satın alarak ilanlarınızı diğer ilanlar arasında ön kısımlara taşıyabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için ana sayfa ilanları arasında yer almanızı sağlayacak öne çıkarmamız, tüm ilanlar arasında liste başında olacağınız öne çıkarmanız, ilanınızın diğer ilanlar arasında daha fazla dikkat çekebilmesi için renkli çerçeve öne çıkarması gibi özellikleri bulunan ekstra paketlerimiz bulunmaktadır. İlanınızın daha hızlı hedef kitleye erişmesi için bu paketleri buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İş Bankası İçin Kiralık Yer Önerisi Detayları

İş Bankası tarafından listelenen detaylar arasında şube yeri, atm alanı için kiralık mülkü bulunanların dikkat etmesi gereken, kesinlikle ilan içerisinde bulunması gereken özellikler şu şekilde belirlenmiştir.

* Mülkün cephe genişliği
* Mülk için talep edilen kira tutarı
* Mülkün kaç kat olduğu
* Mülk m2´sinin tam belirtilmesi
* Mülkün adresi
* Mülkün doğru konumu
* Mülk için iskan olup olmadığı
* Mülk fotoğrafları

İlanınızı eklerken ekstra dikkat etmeniz gereken çok özellik yok, sizler için hazırladığımız ilan ekleme bölümünde zaten bu taleplerin, bu isteklerin tamamına yer verdik. Sizin yapmanız gereken ücretsiz ilanınızı oluştururken sizlere sorulan, sizlerden talep edilen tüm alanları tam ve eksiksiz doldurmanızdır.

Eklemiş olduğunuz ilanlar aynı gün içerisinde editörlerimiz tarafından kontrol edilmekte ve eksiksiz olduğu görüldüğünde anında onaylanmaktadır.

Kurumsal kiralamanın en hızlı ve kolay yolu Kurumsal Kiracı´dan geçer. Sizlerde mülkünüzün kiracısının İş Bankası olması için acele edin, hemen ilanınızı sitemize ekleyin.

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz