İstikbal, bir haftada 12 yeni mağaza açtı

İstikbal, bir haftada 12 yeni mağazanın açılışını gerçekleştirdi
İstikbal, bir haftada 12 yeni mağaza açtı
Tarih : 04.12.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - İstikbal, bir haftada 12 yeni mağazanın açılışını gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ege Bölgesi'nde 12 yeni mağaza açarak yıl içerisindeki başarısını taçlandıran İstikbal, İzmir, Denizli, Manisa ve Muğla'da yeni açılan mağazaları ile sektördeki lider konumunu pekiştirdi.

Geleceğe yönelik hedefleri doğrultusunda büyümeye devam eden İstikbal, mobilya sektöründeki alışveriş deneyimini daha da iyileştirmeyi amaçlıyor.

Her yeni açılan mağaza, markanın vizyonu doğrultusunda daha fazla insana ulaşarak evleri için en iyi mobilya ve dekorasyon çözümlerini sunarken, İstikbal, bölgedeki istihdama da büyük katkıda bulunuyor.

İstikbal'in hizmete başlayan 12 mağazası ile mobilya alışverişinde kalite, şıklık ve yenilik arayanlara çok sayıda seçenek ve fırsat sunulurken, gelecek dönemlerde de benzer büyüme ve genişleme hamleleriyle markanın başarılı ivmesinin devam etmesi bekleniyor.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!