İstikbal Kurumsal Kimliğiyle Bulgaristan'da 3. Mağazasını Açtı

İstikbal, köklü bir kurumsal kimliği ve kaliteli ürünleriyle öne çıkan bir marka olarak bilinir. Bulgaristan'da Varna kentindeki 3. mağazasını açarak büyümeye devam ediyor. İstikbal mağazalarını ziyaret edin, evinizi yenileyin!
İstikbal Kurumsal Kimliğiyle Bulgaristan'da 3. Mağazasını Açtı
Tarih : 19.08.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İstikbal mobilya, yurt dışındaki geniş mağazacılık ağına yeni bir halka ekledi. İstanbul merkezli bu marka, yurt dışındaki 175'inci mağazasını Bulgaristan'ın Varna kentinde hizmete açtı. Modern ve üstün kaliteli mobilya anlayışını 50'den fazla ülkeye taşıyan İstikbal, Bulgaristan'da 3'üncü mağazasını açarak büyümeye devam ediyor.

İstikbal'in Varna'daki mağazası, kaliteli ve fonksiyonel tasarımlarıyla tanınan bu markanın geniş ürün yelpazesini sunuyor. Mobilya, dekorasyon ve evinize dair her şeyi bulabileceğiniz bu mağaza, toplam 400 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. İstikbal, müşterilerine her zevke uygun ürünler sunarak konforlu ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.
Açılış konuşmasında İstikbal'in ihracat müdürü Hülya Bal, Varna'nın önemini vurgulayarak yeni mağazanın yatırımcılara ve bölge halkına hayırlı olmasını diledi. İstikbal, kurumsal kimliği ve yüksek kalite standartlarıyla tanınan bir marka olarak, Varna'da da aynı başarıyı sürdürmeye hazırlanıyor.
En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!