Kiğılı, Belçika ve Kosova'da mağaza açtı

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, "Bu iki yeni mağazamız, Avrupa'da varlığımızı genişletmeye ve daha fazla müşteriye ulaşmamıza yardımcı olacak" dedi.
Kiğılı, Belçika ve Kosova'da mağaza açtı
Tarih : 14.05.2024
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İSTANBUL (AA) - Kiğılı, Belçika'nın Hasselt ve Kosova'nın Priştine şehirlerinde mağaza açtı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, rahat, şık ve kaliteli tasarımlarını daha fazla müşteriyle buluşturmayı hedefleyen Kiğılı, Belçika'daki ilk mağazasını Hasselt şehrindeki Demerstrat Caddesi'nde açtı.

160 metrekarelik konsept mağazada Kiğılı markalı ürünlerin yanı sıra Abdullah Kiğılı Exclusive Cut marka ürün gamı da satışa çıktı. Mağazanın açılışına, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, Anwers Başkonsolosu Batu Kesmen ve Belçika Ticaret Müşaviri Mehmet Kayış katıldı.

Kiğılı, diğer yatırımını ise Kosova'nın başkenti Priştine'de yeni bir mağaza açarak gerçekleştirdi. Royal Mall AVM'de açılan mağazanın büyüklüğü 126 metrekare.

Açıklamada, Belçika'da mağaza açılışındaki görüşlerine yer verilen Suerdem, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya'da 50'den fazla ülkede 100'ü aşkın mağaza ve satış noktasıyla erkeklerin giyim ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti.

Suerdem, 'Markamızı dünya çapında büyütmek, yeni ülke pazarlarına girmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Hasselt ve Priştine'de yeni mağazalar açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iki yeni mağazamız, Avrupa'da varlığımızı genişletmeye ve daha fazla müşteriye ulaşmamıza yardımcı olacak.' değerlendirmesinde bulundu.

Kiğılı, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği yatırımlarla her yaştan erkeğe hitap eden ürün gamıyla, yenilikçi ve dünya standartlarında koleksiyonlar sunmaya devam ediyor.

Belçika ve Kosova mağazalarının ardından Kiğılı, Sırbistan'ın Belgrad ve Azerbaycan Bakü kentlerinde bu ay mağaza sayısını artırmaya devam edecek.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!