Kiğılı, Cezayir'deki ilk mağazasını açtı

Kiğılı, global arenada büyüme hedefi doğrultusunda, Cezayir'deki ilk mağazasını hizmete sundu
Kiğılı, Cezayir'deki ilk mağazasını açtı
Tarih : 09.01.2024
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

İSTANBUL (AA) - Kiğılı, global arenada büyüme hedefi doğrultusunda, Cezayir'deki ilk mağazasını hizmete sundu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Kiğılı, yurt dışında büyüme hedefi kapsamında yeni mağazalar açmaya devam ediyor.

Bu yıl da hız kesmeden yatırımlarını sürdürmeyi hedefleyen şirketin yurt dışındaki yeni durağı Cezayir oldu. Ülkenin sahil şeridinde yer alan ve turistik bir şehir olan Oran'da ilk mağazasını açan Kiğılı, 85 yıllık kalitesi ve seçkin koleksiyonlarını Cezayir'de de müşterileri ile buluşturdu.

Oran Grand Mall'da müşterilerini ağırlamaya başlayan 142 metrekarelik mağazada, markanın değişen ve gençleşen tasarım çizgisini ve 'hayatın içinde daha fazla Kiğılı' mottosunu yansıtan koleksiyonlar yer alıyor.

Takım elbiseden smokine, casual parçalardan ayakkabı ve aksesuarlara kadar geniş bir ürün gamının satışa sunulduğu mağazada, müşterilere Kiğılı'ya has konfor ve stil yaratmaları için danışmanlık hizmeti de veriliyor.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!