Kiralık Yerim Var: Bim'e Dükkanını Öner!

'BİM Market'e Kiralık Yerim Var' diyorsanız Kurumsalkiraci.com sadece bir tık uzağınızda! Kiralık yerinizi firmaya hemen ulaştırın ve doğru kiracıyı bulun!
Kiralık Yerim Var: Bim'e Dükkanını Öner!
Tarih : 21.11.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

Kiralık dükkan sahipleri için işlerini büyütmenin ve iş yerlerini kiralamalarının en iyi yolu, Bim gibi büyük perakende zincirlerine dükkanlarını önermektir. Ayrıca, bu işlemi Kurumsalkiraci.com üzerinden nasıl kolayca gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız.

Yerinizi BİM'e önermek için tıklayın

Bim Türkiye'nin Önde Gelen Perakende Zinciri

Bim, Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinden biridir ve binlerce mağazası ile ülke genelinde hizmet vermektedir. Bim, her gün yüz binlerce müşteriye ulaşan bir perakende devi olarak büyümeye devam etmektedir. Bu nedenle, Bim'in yeni şubeler açmak için sürekli olarak uygun dükkanlara ihtiyacı vardır.

Kiralık Dükkan Önerme Süreci

Üyelerimiz, Bim gibi büyük perakende zincirlerine dükkanlarını önererek genişleme fırsatları yakalayabilirler. İşte bu süreci adım adım nasıl gerçekleştireceğinizi anlatalım:

1. Ücretsiz Üye Olun: İlk adım, KurumsalKiraci.com'a ücretsiz üye olmaktır. Üyelik işlemi hızlı ve kolaydır. Web sitemize üye olduktan sonra giriş yapın.

2. İlan Oluşturun: Üye girişi yaptıktan sonra, dükkanınızın bilgilerini içeren bir ilan oluşturun. Dükkanınızın konumu, büyüklüğü, kira bedeli gibi önemli bilgileri eklemeyi unutmayın.

3. Yerinizi Bim'e Önermek için: İlanınızı oluşturduktan sonra, ilan sayfasında yer alan "Bim'e Öner" butonuna tıklayın. Bu buton, dükkanınızı Bim'e önermenizi sağlar.

4. Talebinizi Gönderin: Bim'e Öner linkine tıkladıktan sonra, dükkanınızın bilgileri ile birlikte önerinizi Bim'e gönderin. Bu öneri, Bim'in ilgi duyabileceği dükkanları incelemeleri için gönderilecektir.

5. Bim İletişim İle İletişime Geçin: Bim'in ilanınızı inceledikten sonra size ulaşmasını bekleyin. Bim iletişim ekibi, uygun bir dükkan bulduğunda sizinle iletişime geçecektir.

6. Kiralama İşlemini Tamamlayın: Bim ile iletişime geçtikten sonra, kiralama sürecini tamamlayın. Kiralama anlaşması, kira koşulları ve diğer ayrıntıları belirlemek için işletmeler arasında yapılacaktır.

Yerinizi BİM'e önermek için tıklayın

Kurumsalkiraci.com İle Kolayca Önerin

Kurumsalkiraci.com, işletmelerin dükkanlarını büyük perakende zincirlerine kolayca önermelerini sağlar. Bim gibi büyük markalar, uygun kiralık yerler arayışındadır ve web sitemiz aracılığıyla dükkanlarınıza erişebilirler. Bim'e dükkanınızı önermek için hemen ücretsiz üye olun ve ilan oluşturun. Bim'in ilgisini çekebilecek dükkanlarınıza ulaşmasını sağlayın. KurumsalKiraci.com ile işletmelerinizi büyütmenin ve iş yerlerinizi kiramanın avantajlarından yararlanın!

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!