Koç Topluluğu'nun salgından önce 97 bin olan istihdamı 110 binin üzeri

Koç Holding İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanı Özgür Burak Akkol, "2020 yılında istihdamı koruduk, salgın başladığında 97 bin olan istihdamımız bugün hastane, vakıf ve üniversitelerimizle birlikte 110 binin üzerine çıktı" dedi
Koç Topluluğu'nun salgından önce 97 bin olan istihdamı 110 binin üzeri
Tarih : 28.9.2021
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Koç Holding İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanı Özgür Burak Akkol, Türkiye'de ve dünyada dev firmaların istihdamı durdurduğu bir dönemde Koç Topluluğu'nun tam tersi bir karar aldığını belirterek, '2020 yılı boyunca istihdamı koruduk. Pandemi başladığında 97 bin olan istihdamımız bugün hastanelerimiz, vakıflarımız ve üniversitelerimizle birlikte 110 binin üzerine çıktı.' ifadelerini kullandı.

Koç Holding açıklamasına göre, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl'ın moderatörlüğünde gerçekleşen 'Bizden Haberler Söyleşileri'nin konuğu Koç Holding İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanı Özgür Burak Akkol oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akkol, 'Türkiye'de ve dünyada dev firmaların istihdamı durdurduğu bir dönemde Koç Topluluğu tam tersi bir karar aldı. 2020 yılı boyunca istihdamı koruduk. Ayrıca gururla ifade etmek isterim ki pandemi başladığında 97 bin olan istihdamımız bugün hastanelerimiz, vakıflarımız ve üniversitelerimizle birlikte 110 binin üzerine çıktı. Pandeminin başlamasından bu yana 130 bin futbol sahası büyüklüğünde bir alanı temizleyecek kadar dezenfektan kullandık. Bugüne kadar topluluğumuzda 320 bin PCR ve antijen testi yapılmış ve yapılmaya devam ediliyor.' ifadelerini kullandı.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!