Koçtaş, 350'nci mağazasını Kartal Anatolium AVM'de hizmete açtı

Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, "Bu yıl toplamda açtığımız mağaza sayısını 120'ye ulaştırırken, gelecek yıl da 100 yeni mağaza açmayı planlıyoruz" dedi
Koçtaş, 350'nci mağazasını Kartal Anatolium AVM'de hizmete açtı
Tarih : 07.01.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Koçtaş, İstanbul’un Kartal ilçesinde açtığı Koçtaş Fix mağazası ile Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 350’ye çıkardı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Koçtaş, büyük mağazaları ve mahalleli formatı Koçtaş Fix ile Türkiye’de yayılımına ara vermeden devam ediyor. 53 ilde hizmet veren Koçtaş, İstanbul’un Kartal ilçesinde Anatolium AVM’de açtığı yeni Fix mağazasıyla Türkiye genelinde toplam 350 mağazaya ulaştı.

Açtığı mağazalarında özellikle bulunduğu bölgenin insan kaynağını değerlendirerek yerel istihdama katkı sağlamayı önemseyen Koçtaş, 2023 yılında mağaza sayısını daha da artırarak toplamda 450'ye ulaşmayı hedefliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, Koçtaş’ın toplam mağaza sayısını 350’ye çıkarmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin evlerini güzelleştirme, iyileştirme yolculuğumuz emin adımlarla devam ediyor. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine hızla yanıt verebilmek için yatırımlarımızı da hız kesmeden sürdürüyoruz. Müşterimiz hangi kanaldan alışveriş yaparsa yapsın, bu deneyiminin kusursuz olmasını sağlamak için tüm birimlerimiz entegre bir şekilde çalışıyorlar.

Çoklu kanal stratejimiz kapsamında büyük formatlı mağazalarımız, mahalleli formatımız Koçtaş Fix, kiosklarımız, web ve mobil uygulamamız ile her kanaldan en iyi ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi fiyatlarla, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmak için önemli yatırımlar yapıyoruz.

Bu yıl toplamda açtığımız mağaza sayısını 120’ye ulaştırırken, gelecek yıl da 100 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. 45 büyük formatlı ve 305 de mahalleli formatlı Koçtaş Fix mağazalarımız ile toplamda 53 ilde ülkemizin pek çok noktasına hizmet verirken, dijital kanallarımız ile de tüm Türkiye’ye ulaşıyoruz.”

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!