Koçtaş, 375'inci mağazasını İzmir Çeşme'de hizmete açtı

Koçtaş, İzmir'in Çeşme ilçesinde açtığı büyük formatlı Koçtaş mağazası ile Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 375'e çıkardı.
Koçtaş, 375'inci mağazasını İzmir Çeşme'de hizmete açtı
Tarih : 3.4.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Koçtaş, İzmir'in Çeşme ilçesinde açtığı büyük formatlı Koçtaş mağazası ile Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 375'e çıkardı.

Koçtaş açıklamasına göre, şirket, Türkiye'de büyümeye devam ediyor. 63 ilde mağazaları ile hizmet veren Koçtaş, İzmir'in Çeşme ilçesinde açtığı 2 bin metrekarelik büyük formatlı yeni mağazasıyla Türkiye genelinde toplam 375 mağazaya ulaştı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, Koçtaş'ın toplam mağaza sayısını 375'e çıkarmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, 'Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine hızla yanıt verebilmek için yatırımlarımıza bu yıl da devam ediyoruz. Müşterimiz hangi kanaldan alışveriş yaparsa yapsın bu deneyiminin kusursuz olmasını sağlamak için tüm birimlerimiz entegre bir şekilde çalışıyor. Çoklu kanal stratejimiz kapsamında büyük formatlı mağazalarımız, mahalleli formatımız Koçtaş Fix, mağazalarımızdaki kiosklar, web ve mobil uygulamamız ile her kanaldan en iyi ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize en iyi fiyatlarla hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmak için önemli yatırımlar yapıyoruz.' ifadelerini kullandı.

2023 yılı içerisinde toplam 100 yeni mağaza açmayı planladıklarını bildiren Kılıçoğlu, '46 büyük formatlı ve 369 da mahalleli formatlı Koçtaş Fix mağazalarımız ile toplamda 63 ilde ülkemizin pek çok noktasına hizmet verirken, dijital kanallarımız ile de tüm Türkiye'ye ulaşıyoruz. İzmir'de açılışını gerçekleştirdiğimiz Çeşme mağazamız ile de şehirdeki mağaza sayımızı 42'ye çıkardık.' ifadelerini kullandı.

Verilen bilgiye göre, açtığı mağazalarında özellikle bulunduğu bölgenin insan kaynağını değerlendirerek yerel istihdama katkı sağlamayı önemseyen Koçtaş, bu yılın sonunda mağaza sayısını daha da artırarak toplamda 450 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Koçtaş, bugün Türkiye geneline yayılan mağazaları ve alanında uzman binlerce çalışanıyla sektöre yön veren, on binlerce ürün seçeneği ve sunduğu hizmetlerle tüketicinin beğenisini kazanan, varlık amacı yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek olan bir marka konumda bulunduğunu açıklıyor.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!