Kullanım Koşulları

Barboros Mah. Gelincik Sk. No:4/18 Bulvar 216 Avm Ataşehir /İstanbul adresinde mukim Kurumsalkiracı Kurumsal Kiralama Hizmetleri A.Ş. (aşağıda kısaca "Kurumsalkiraci.com" olarak anılacaktır) Gayrimenkul Kiralama ve satış hizmetlerinde tarafları bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

Kurumsalkiraci.com herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen üyelik hizmetleri, tamamen ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcılar” olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar :
Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.


Kurumsalkiraci.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile site içinde takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğinde olduğumuz firmalarla paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

İlan detay sayfalarında emlak danışmanları ile yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim Kurumsalkiraci.com sorumluluğunda değildir. Kullanıcılar olarak Kurumsalkiraci.com’a giriş yaptığınızda Kurumsalkiraci.com, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook sosyal medya pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için Kurumsalkiraci.com Gizlilik Politikası´nı inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar, üyelik başvuru formununda yer alan Üyelik Sözleşmesi´ni kabul ederek Kurumsalkiraci.com’a üye olabilirler.

Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!