Kullanım Koşulları

Barboros Mah. Kardelen Sk. Palladium Tower No:2 Kat:10 41 Ataşehir  İstanbul adresinde mukim KURUMSALKİRACI KURUMSAL KİRALAMA  HİZMETLERİ A.Ş. (aşağıda kısaca "Kurumsalkiraci.com" olarak anılacaktır) Gayrimenkul Kiralama  ve satış hizmetlerinde tarafları bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

Kurumsalkiraci.com herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı” olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

Kurumsalkiraci.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

İlan detay sayfalarında emlak danışmanları ile yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim Kurumsalkiracı sorumluluğunda değildir. Kullanıcı olarak Kurumsalkiraci.com’a giriş yaptığınızda Kurumsalkiraci.com, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook sosyal medya pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için Kurumsalkiraci.com Gizlilik Politikası´nı inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar, üyelik başvuru formununda yer alan Üyelik Sözleşmesi´ni kabul ederek kurumsalkiraci.com’a üye olabilirler.

Bizi Takip Edin :
App Store Google Play Store Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2020 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz