Kurumsal Emlak Firmaları

Kurumsal Emlak Firmaları ile ilgili bu içeriğimizi incelemeden önce Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) ünvanımızda da yer alan bu kelimenin TDK´ya göre anlamı ve açıklamasını sizlerle paylaşmaktayız.
Kurumsal Emlak Firmaları
Tarih : 13.11.2020
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Kurumsal Emlak Firmaları ile ilgili bu içeriğimizi incelemeden önce Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) ünvanımızda da yer alan bu kelimenin TDK´ya göre anlamı ve açıklamasını sizlerle paylaşmak istedik.

Türkçe´de karşımıza sürekli çıkan kelimeler arasında yer alan kurumsal´ın TDK´ya ( Türk Dil Kurumu ) göre anlamı aşağıdadır.

- Kurumla ilgili
- Değişik birim ve fonksiyonlarıyla bir kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olan..

Kurumsal firma ise firmaların tek bir kişiye bağlı olmadan işleyişlerini sürdürmesi anlamına gelmektedir. Daha geniş bir açıklama gerekirse kurumsal firmalarda yapılacak olan tüm işler önceden planlı ve belirli kurallara göre ilerlemektedir. Kurumsal yapıda olan tüm firmaların kendilerine has ilkeleri ve kurum kültürü bulunmaktadır. Kurumsal firmaların yöneticileri ve çalışanlarının tamamı hangi haller karşısında, hangi durumda ve hangi hizmeti sağlarken nasıl davranması gerektiğini bilir. Kurumsallaşan firmaların çatısı altında bulunanlar tek bir kişinin yönetimine bağlı değildir, kendilerinin bağlı olduğu departmanlar bulunur.

Sektörümüzde ise kurumsal çatı altında hizmet veren emlak firmalarının genel olarak bakıldığında birden fazla ofisi olan, franchise markalarına sahip işletmeler olduğunu göreceksiniz. Olası bir sorun yaşama durumunda ise kurumsal emlak firmalarında şikayetinizi iletebileceğiniz departmanların bulunduğu firmalardır.

Kurumsal bir emlak şirketi ile çalışmanız yaşanan bir problemde muhattap olacağınız kurum olması demektir. Yalnızca bir kişiye bağlı olmayan "kurumsal" kelimesini tam olarak hakeden firmalarla çalıştığınızda her zaman bir muhattap bulabilirsiniz. Bu firmalarda muhattabınız kişi değil, markadır.

Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) portalında yer alan kurumsal emlak firmaları ile tanışabilir, mülkünüzü en iyi şekilde pazarlamalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal kiralamaya dair bir çok bilginin yer aldığı, kurumsallara uygun olan satılık / kiralık ilanların fazlasıyla bulunduğu portalımızda sizlerde üyeliğinizi açarak ücretsiz bir şekilde yer alabilirsiniz. Kurumsal danışmanlık almak istediğiniz emlak firmaları ile sitemiz üzerinden mesajlaşabilir veya ekleyeceğiniz ilanlarınızı arayış olarak bölgesel olarak kayıt altına alan kurumsal markaların görmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal gayrimenkul danışmanlık alanında sektörün hızla büyüdüğünü ve her geçen gün kurumsal emlak firmalarının arttığını bilmekteyiz. Sizde gayrimenkulünüzü bu yapıdaki bir emlak firmasından satın almak / kiralamak isteyebilirsiniz. İşte bu bağlamda yukarıda yer alan detayları da dikkate almış ve bunlara göre doğru hareket etmiş olmak adına kurumsal emlak firmalarını tercih edebilirsiniz. Ticari alanda faaliyet gösteren sistemimizde kayıtlı olan emlak firmalarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Türkiye´de faaliyet gösteren kurumsal emlak firmalarının popüler portalı olan Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz kurumsal emlak firmanızı sistemimize kayıt edebilir ve portföyünüzü tüm Türkiye ile beraber kurumsal markaların, arayışları bulunan yatırımcıların görmesini sağlayabilir yada isterseniz şahsınıza ait mülk / gayrimenkulü sitemize ücretsiz olarak ekleyerek kurumsal emlak firma yetkililerinin bilgisi olmasını sağlayabilirsiniz.


 

En Yeni İçerikler
 • Starbucks İçin Kiralık Yerim Var
  Dünyanın en popüler kahve markalarından biri olan Starbucks'a yerinizi kiralamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vakit kaybetmeden kiralık yerinizi tüm avantajlarıyla anlatan ilanınızı oluşturun ve yayınlayın.
  02.07.2021
 • 1 Ocak İtibari İle Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik
  5 Haziran 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından " Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik " yayını resmi gazetede yayınlanmıştır.
  22.02.2021
 • Endüstriyel Gayrimenkul Nedir?
  Endüstriyel ( Sanayi ) Gayrimenkulü ile alakalı bilgilere yer verdiğimiz bu içeriğimizde merak ettiğiniz bir çok detaya ulaşabilir ve yeni bilgiler edinebilirsiniz.
  02.03.2021
Bizi Takip Edin :
Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2021 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz