Kurumsal Kiracı Ne Demek

Kurumsal kiracı ne anlama gelmektedir, kurumsal kiracının faydaları nedir gibi tüm sorularınızın cevabını bulabileceğiniz blog yazısı şimdi Kurumsalkiracı.com'da.
Kurumsal Kiracı Ne Demek
Tarih : 10.04.2024
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Kurumsal Kiracı Anlamı Nedir?  Kurumsal Kiracı neden önemli?  gibi sorularının yanıtlarını web sitemizde sizlerle paylaşmaktayız. Sizler de merak ettiğiniz kurumsal firmalar ile ilgili sorularınızın yanıtlarını veya haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

 

Kurumsal ne demek?
Öncelikle "kurumsal" kelimesini tanımlayalım. Son zamanlarda ülkemizde adından sıkça söz ettiren, büyük ticari gelişmelere sahip olan ve kurumsal tanımını barındıran bir çok firma vardır. Kurumsallık, bir şirketin kuruluşunun tek bir kişiye bağlı olmadan işleyebilmesi, devamlılık sağlaması ve geliştirilmesini kapsamaktadır. Bu işletmelerin işleyişleri tek bir kişiye bağlı değildir. Kurumsal şirketler olarak adlandırılan bu şirketler her zaman işlerinin her aşamasını, büyümesini, gelişmesini önceden yapılan planlamalara göre belirlemekte ve kurumun kültürüne bağlı kalarak ilerlemektelerdir.


Kurumsal kelimesinin Türk Dil Kurumunda yer alan karşılığı şu şekildedir. Değişik birim ve fonksiyonlarıyla bir kurumun niteliklerine tam anlamı ile sahip olmasına "kurumsal" denilmektedir


Gelelim Kurumsal Kiracı Ne Demektir? sorusuna;

Yukarıda kurumsal kelimesinin tanımını ve anlamını yeterince anlattıktan sonra "kiracı" kelimesini türk dil kurumuna göre  "bir yeri, bir şeyi kira ile tutan kimse" anlamına geldiğinin üzerinden kısaca geçerek ikisini birleştirelim. Kurumsal yapıya sahip firmaların kiracı adayı ya da kiracı olduğu durumlara halk arasında kısaca kurumsal kiracı denmektedir. Hatta kiracılı gayrimenkuller satılırken değer arttırmak için  "kurumsal kiracılı" olarak satışa sunulmaktadır. 

 
Kurumsal Kiracının Bana Ne Gibi Faydası Olur?

 • Mülkleriniz, dükkanlarınız, depolarınız, fabrikalarınız, ticari arsalarınız vb.. tüm alanlar için en doğru ve uzun vadeli kiralama modeli her zaman kurumsal kiracılardır.
 • Mülkünüzü kurumsal kiracıya kiralayarak profesyoneller tarafından bölgeye en uygun sektörün açılmasını sağlamış olursunuz.
 • Kira ödemeleriniz otomatik ödemede olacağından aksama ya da ödenmeme gibi sorunlar olmaz.
 • Gayrimenkulünüzü satarken kurumsal kiracılı olarak daha değerli satmanızı sağlar.
 • Kurumsal kiracı gayrimenkulünüzü kiraladığında tamamen yenileyerek kendi markasına ve mimari konseptine uygun hale getirerek mülkünüze yatırım yapmış olurlar.

 

Ana Sayfaya dönmek için buraya tıklayın 

 

 

En Yeni İçerikler
 • İş yeri kiralama
  İşyeri Kiralama: Kurumsalkiraci.com İle Yeni Bir Deneyim
  06.06.2024
 • Kurumsal marketlere dükkan kiralama
  Markete Kiralık dükkan gönderme devri sona eriyor Kurumsalkiraci.com da oluşturduğunuz ilanlarla tüm marketlere ulaşabilirsiniz.
  6.6.2024
 • En iyi emlak siteleri
  En iyi emlak siteleri arasında kurumsalkiraci.com ticari gayrimenkul uzmanlığı ile fark yaratıyor.
  28.02.2024
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!