Kurumsal Kiralama Nedir?

Kurumsal kiralama tanımından önce kurumsal kelimesinden başlamak isteriz. Kurumsallık bir iş yerinin, kuruluşun, işletmenin veya şirketin tek bir kişiye bağlı olmadan işleyebilmesidir.
Kurumsal Kiralama Nedir?
Tarih : 25.2.2020
 • Linkedin'da paylaş
 • Whatsapp'da paylaş
 • Eksilt
 • Artır
 • Yazdır

Kurumsal kiralama tanımından önce kurumsal kelimesinden başlamak isteriz. Kurumsallık bir iş yerinin, kuruluşun, işletmenin veya şirketin tek bir kişiye bağlı olmadan işleyebilmesidir, devamlılık sağlayabilmesidir, geliştirilmesini kapsamasıdır. Bu yapıdaki işletmelerin işleyişleri tek bir kişiye bağlı değildir. Kurumsal yapıda çalışan şirketler daima işlerinin her aşamasını, işlerinin büyümesini, işlerinin gelişmesini önceden planlamaktadır, bu hedefler daima firmanın kültürüne bağlı olarak ilerletilmekte, geliştirilmektedir..

Kurumsal kiralamalar hem mülk sahiplerine, hemde istediği lokasyonda aradığını bulabilen, kiralama yapacak olan firmaya yarar sağlamaktadır. Kurumsal bir kiracınızın olması sizlere yaptığınız yatırımların kısa sürede geri dönmesi demektir.

Kurumsal markalar aradığı dükkanları belli kriterler ile listelemekte ve arayışlarına en uygun yeri tercih etmektedir. Mülk sahipleri için son dönemlerde en çok dikkat çeken ve talep gören kurumsal kiracı, kurumsal kiralama ile bazı önemli değerler kazanılmaktadır. Özellikle ülkemizde büyükşehirlerimizde yaygınlaşan bu kiralama yöntemi ile düzenli kira geliri olması, yeterli denecek kadar fazla iletişim kanallarının sağlanması, mülk sahibinin mülkünün değer kazanması gibi yararları vardır. Aynı zamanda mülklerinizde kurumsal kiracıların olması ile profesyoneller ile muhattap olmakta olursunuz.

Düzenli kira getirisi olması için aranan kurumsal kiralama ile kiracı bulma ülkemizde son dönemin popüler arayışları içerisindedir. Çoğu mülk sahibinin öncelikli tercihi dükkanları için, kurumsal kiralama yapılmasıdır.

İşte tam da bu alanda, sektördeki bazı eksiklikleri fark eden ekibimiz sizlere Kurumsal Kiracı A.Ş. ( www.kurumsalkiraci.com ) internet sitesini kurmuş ve kullanıma açmıştır. Web sitemiz üzerinden kurumsal kiralama için mülk sahiplerini, emlak ofislerini ve kurumsal markaları tek bir çatı altında topluyoruz. Doğru kiracıyı bulmanız için, uzun vadeli kiralama sözleşmeleri ile düzenli bir getiriniz olması için çalışan sistemimiz, tüm detayları bünyesinde barındırmaktadır. Web sitemize ekleyeceğiniz ilanları kurumsal firmaların incelemesini sağlıyor ve kurumsal kiralama hizmetinden sizlerinde yararlanmasını istiyoruz.

Mülklerinize değer katacak olan kurumsal kiracıyı bulabileceğiniz sistemimiz sayesinde ekonomik koşullardan etkilenmeyeceksiniz. Büyük markalar ve kurumsal firmaların kiracınız olması için geç kalmayın. Hemen ücretsiz üyeliğinizi tamamlayarak, ilanlarınızı verin.

Kolay ve ücretsiz ilan verme sayfamıza erişmek için lütfen burayı tıklayın..

 

En Yeni İçerikler
 • File Market´e Kiralık Yerim Var
  File markası için kiralık yer önerisinde bulunmak isteyenler, mülkünün ideal kiracısının File Market olduğunu düşünenlerin uğrak noktası Kurumsal Kiracı A.Ş.´ye hoşgeldiniz.
  06.07.2020
 • Denizbank´a Kiralık Yerim Var
  Denizbank Şubesi için Kiralık Yer Önerisinde bulunmak istediğinizde yapmanız gereken günümüz çağında bankaya mail atmak değil, artık Kurumsal Kiracı A.Ş. var ! Hemen ilanınızı ekleyebilirsiniz.
  02.07.2020
 • Metro Market´e Kiralık Yerim Var
  İstanbul ve Türkiye´nin çeşitli noktalarında şubeleri olan bir Dünya şirketi Metro için yer önerilerinizde Kurumsal Kiracı A.Ş. aracılığı ile hiçbir aracı olmadan direk firmaya erişebilirsiniz.
  02.07.2020
Bizi Takip Edin :
App Store Google Play Store Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
E-Bültene Kaydol :
Kurumsalkiraci.com © 2017-2020 Sitemizde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, kurumsalkiraci.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz