Mavi Giyim'in deprem bölgesindeki 23 satış noktası iki ay kapalı kalabilir

Mavi Giyim, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen bölgelerde bulanan 32 satış noktasının kapalı bulunduğunu kaydederek, bunlardan 23'ünün 2 ay kapalı kalmasının öngörüldüğünü bildirdi
Mavi Giyim'in deprem bölgesindeki 23 satış noktası iki ay kapalı kalabilir
Tarih : 15.2.2023
  • Linkedin'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Eksilt
  • Artır
  • Yazdır

 İSTANBUL (AA) - Mavi Giyim, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen bölgelerde bulanan 32 satış noktasının kapalı bulunduğunu kaydederek, bunlardan 23'ünün 2 ay kapalı kalmasının öngörüldüğünü bildirdi.

Mavi Giyim, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada depremden etkilenen satış noktalarına ilişkin bilgilendirmede bulundu.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Ahbap ve Kızılay vasıtasıyla depremin ilk gününden itibaren desteklerini bölgeye ulaştırdıkları kaydedilen açıklamada, depremden etkilenen bölgede şirketin yaklaşık 400 çalışanı bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, Kahramanmaraş, Malatya, Diyarbakır ve Şanlıurfa olmak üzere dört ilde güvenli alanlar oluşturulduğu kaydedilerek, 'Bu barınma alanlarına, ısıtma, gıda, battaniye, giyim, ayakkabı, temizlik, hijyen, çocuk bezi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tırlarımızı gönderdik.' ifadelerine yer verildi.

Şirketin, 14 Şubat itibarıyla 24'ü kendi mağazası, 8'i bayi ve korner olmak üzere 32 satış noktası bulunduğu bilgisine yer verilen açıklamada, güvenlik çalışmaları tamamlandıkça uygun olan mağazaları yeniden satışa açtıkları bildirildi.

Açıklamada, gelecek dönemde 17 mağaza ve 6 satış noktasının en az 2 ay süreyle kapalı kalmaya devam edeceğinin öngörüldüğü belirtilerek, 'Bu mağaza ve toptan satış noktaları Türkiye satış gelirlerinin yaklaşık yüzde 4,3'ünü oluşturuyor.' denildi.

En Yeni İçerikler
Kurumsalkiracı A.Ş.
Kurumsalkiraci.com © 2017-2024 Sitemizde, kullanıcılar tarafından sağlanan ilanlar, bilgiler, içerikler ve görsellerin doğruluğu, orijinalliği ve güvenilirliği konularında sorumluluk giriş yapan kullanıcılara aittir. Sitemiz, bu içeriklerin doğruluğunu garanti etmez ve bu içeriklerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Sitemizin amacı, kullanıcılarına platformda ilanlarını yayınlama ve görüntüleme imkanı sunmaktır. Paylaşılan içeriklerin bütün sorumluluğu içeriğin oluşturucusuna aittir. Eğer bir içerik hakkında soru öneri ve şikayetiniz varsa veya daha farklı konularda bilgi almak veya sorularınızı sormak isterseniz, iletişim bilgilerimizi kullanarak Kurumsalkiraci.com ekibi ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Kurumsalkiraci.com'a olan ilginiz için teşekkür ederiz!